“Nie na każdą kieszeń”

MOMO - Love at first bite
Nr 54 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Owoce morza, Międzynarodowa, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 9 września 2019

Trzeba przyznać, że potrawy były smaczne - mule i półmisek owoców morza. Nie odstają od owoców morza podanych na południu Europy. Gratulacje! Nie mam żadnych zastrzeżeń do obsługi i szybkości podania jedzenia. Wystrój i czystość OK. Jedyny minus to dość wysokie ceny, co oznacza, że niestety nie można tu się stołować zbyt często - udało nam się jednak dostać mule w dobrej cenie z uwagi na poniedziałkową promocję.Na pewno kiedyś wrócę :)

Dziękujemy, Jarrek

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

super miejsce zarówno na kolacje jak i na lunch.
trzymają poziom bo byłem w dużych odstępach czasowych.
zawsze pysznie

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rocznicy i to był strzał w 10!!!Pyszne owoce morza. Przemiła obsługa i super kucharze. Polecam!!!!

Dziękujemy, Inspiration729519
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spróbowaliśmy kociołka z owocami morza dla dwóch osób. Duża porcja. Bardzo ciekawe połączenie smakowe, choć nietypowe, to bardzo dobre. Rozmaite pozycje w menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Owoce morza przygotowane świetnie. Kalmary i ośmiornice nie były gumowe, co zdarza się niestety dość często. Zdecydowanie na tak

Dziękujemy, natsachari
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam...!!
Byłem wielokrotnie.
Zawsze dania z owocami morza w przeróżnej postaci i zawsze na mega poziomie - jakość produktów, smak.
Dobre ceny wina, butla od około 70-80 zł ;).
Moje ulubione miejsce to taras na tyłach restauracji.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 799wiktorm

MOMO - Love at first bite — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w MOMO - Love at first bite? Podziel się wrażeniami!