“nigdy się nie zawiodłem ”

MOMO - Love at first bite
Nr 55 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Owoce morza, Międzynarodowa, Grill
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

super miejsce zarówno na kolacje jak i na lunch.
trzymają poziom bo byłem w dużych odstępach czasowych.
zawsze pysznie

Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na rocznicy i to był strzał w 10!!!Pyszne owoce morza. Przemiła obsługa i super kucharze. Polecam!!!!

Dziękujemy, Inspiration729519
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Spróbowaliśmy kociołka z owocami morza dla dwóch osób. Duża porcja. Bardzo ciekawe połączenie smakowe, choć nietypowe, to bardzo dobre. Rozmaite pozycje w menu, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Owoce morza przygotowane świetnie. Kalmary i ośmiornice nie były gumowe, co zdarza się niestety dość często. Zdecydowanie na tak

Dziękujemy, natsachari
Zrecenzowano 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam...!!
Byłem wielokrotnie.
Zawsze dania z owocami morza w przeróżnej postaci i zawsze na mega poziomie - jakość produktów, smak.
Dobre ceny wina, butla od około 70-80 zł ;).
Moje ulubione miejsce to taras na tyłach restauracji.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 799wiktorm
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019

Niezwykle miła, sprawna i uprzejma obsługa. Dania przepyszne! Warto korzystać z ich rady jak również z podpowiedzi na instagramie. Polecam!

Dziękujemy, Karolina M

MOMO - Love at first bite — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w MOMO - Love at first bite? Podziel się wrażeniami!