“Pyszny sernik!”
Cafe La Ruina i Raj — recenzja

Cafe La Ruina i Raj
Nr 36 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)

Pyszny sernik, przemiła obsługa, dużo miejsca. Bardzo fajna toaleta z nocnikami bądź nakładką dla dzieci - super pomysł. Świetny wystrój!!! Bardzo dobra kawa i herbata :)

Dziękujemy, 604adriannan

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

niektóre pozycje są wspaniałe, niektóre niekoniecznie.
zdarzy się, że nawet te które są w karcie od dawna trafią się w gorszym wydaniu (ostatnio pad thai na przykład).
miejsce prawie już kultowe, natomiast to moim zdaniem ich trochę rozleniwiło zamiast motywować.

ulubiona pozycja: pad thai burger.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wnętrze ciekawe, jak prawdziwy bar azjatycki z ulicy (żadne tam europejskie elegancje), obsługa świetna, familiarna (kelner nie stoi nad Tobą, tylko potrafi się przysiąść i pogadać o jedzeniu), no i jedzenie! Niezależnie czy dana potrawa będzie Ci smakowała bardziej czy mniej - to na pewno smakuje tak jak w miejscu skąd pochodzi. To nie są polskie smaki, to zupełnie inna podstawa, inne zapachy, inne przyprawy. Wzięliśmy danie izraelskie i jakbym był w Jerozilimie, żona przeniosła się zaś do Wietnamu. Kupiliśmy książkę kucharską napisaną przez właścicieli przy barze i okazało się, że obije siedzą przed wejściem - przemili ludzie, dostaliśmy jeszcze autograf.

1  Dziękujemy, 315bartoszz
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry makaron, doprawiony odpowiednio pikantnie - lubię ogień i to było dobre.
Kelner potrafi doradzić.
Polecam.

Dziękujemy, gdjgrabowski
Zrecenzowano 9 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne bah mi, pieczywo mistrzowskie, całość smaczna i orientalna, a porcja solidna. Pad thai również świetny, może troszkę za mało pikantny jak na Tajlandię. Wygrała kawa na zimno po wietnamsku ❤

2  Dziękujemy, F7616THaleksandras

Cafe La Ruina i Raj — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Cafe La Ruina i Raj? Podziel się wrażeniami!