“Poezja !!!”
Fiesta del Vino — recenzja

Fiesta del Vino
Nr 103 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opis: Klimatyczne i przesiąknięte winem miejsca, gdzie połączono specjalistyczny sklep winiarski z akcesoriami, wraz z małymi delikatesami i tapas barem. Korzystając z profesjonalnej rady sommeliera można kupić wina na każdą kieszeń i okazję. Są wina z całego świata. Do win oferowane są regionalne przekąski z Włoch, Hiszpanii i Francji. Można posmakować najlepszych serów (Grana Padana, Pecorino, Manchego, Parmezan, Ricotta), wędlin (m. in. szynki serrano, parma, lomo, chorizo, salami, panchetta, mortilla), oliw extra virgin, octów balsamicznych, makaronów, ryżów, soli, oliwek wszelkiej maści, karczochów, kapar, cebulek, bakłażanów i cukini.
Zrecenzowano 7 września 2019

To była wspaniała wizyta, której nie zapomnimy długo. Wzięliśmy zestaw degustacyjny 4 win - każde wino zostało nam przedstawione w bardzo ciekawy sposób. Jedno z win tak nam zasmakowalo , że musieliśmy kupić butelkę do domu. A wybór wina ogromny !!! Pan kelner i szef restauracji cały czas dbali o nas, więc czuliśmy się bardzo wyjątkowo. Jako przystawki zamowilismy bruschetty i deskę wedlin- lepszej bruschetty nigdy w życiu nie jedliśmy A byliśmy w wielu miejscach w Europie - poezja smaku A takie proste danie. Wzięliśmy również na deser mus czekoladowy- miłośnicy deserów nie zawiedziecie sie! Na pewno będziemy polecać to miejsce i na pewno tu wrócimy!! :)
P.s. Pan kelner zasługuje na ogromna pochwałę:)

Dziękujemy, Dasia001

Zrecenzowano 30 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy fanom kuchni śródziemnomorskiej. Składniki oryginalne, świeże i pyszne. Atrakcyjna forma podania, ceny nie wygórowane,wręcz niskie, bardzo profesjonalna obsługa,kompetentna. Przyjazna atmosfera.

Termin wizyty: marzec 2019
1  Dziękujemy, Ewelina T
Zrecenzowano 22 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

To był mój kolejny raz w Fiesta del Vino. Świetne zimowe menu, dbałość o najdrobniejsze szczegóły, do tego ogromny wybór win i doskonała obsługa.
Na pewno tu wrócę.

Termin wizyty: styczeń 2019
2  Dziękujemy, Piotr_12
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pierwsza klasa, klimat wnętrza może mało przytulny ale te wina robią swoje. Porcje z lekka małe więc na duży głód niekoniecznie mimo to z chęcią bym tu wrócił.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, ziembar
Zrecenzowano 3 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja super w każdym aspekcie . Jedzenie na najwyższym poziomie . Karta zmienia się sezonowo i zawsze można znaleźć coś ciekawego dla siebie. Polecam

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Storyteller794868

Fiesta del Vino — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Fiesta del Vino? Podziel się wrażeniami!