“Bardzo super”

Steak & Grill Restaurant
Nr 137 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Europejska
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super jakosc i smak potraw
Obsługa wyjatkowa,mila,pomocna,profesjonalna
Duzy wybor trónkuf
Zaje...
Lubie ten hotel

Dziękujemy, Z5956BAannag

Zrecenzowano 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy przez przypadek i naprawdę ogromne zaskoczenie. Niepozorne miejsce hotelu i naprawdę wszystko z klasą pięknie podane A co najważniejsze smaczne.Policzki wołowe znakomite, zupa ziemniaczana wspaniała podobnie jak chłodnik. Polędwiczki w radziecka dawno takich nie spotkaliśmy nie wysuszone i bardzo dobre frytki nie wiem nawet czy domowe czy gotowe bo pewnie bardzo smaczne.

Dziękujemy, 177andrzejw
Zrecenzowano 6 maja 2019

Jedzenie bardzo smaczne i ładnie podane. Przepyszny krem z pomidorów, risotto z owocami morza. Nawet zwykły hamburger bardzo smaczny i ładnie podany. Niestety wrażenie psują kelnerzy, którzy chyba wymagają przeszkolenia. Zapomniano podać nam napojów, które oczywiście wliczono na początkowym rachunku. Pan z sąsiedniego stolika też miał problem z zapomnianym daniem...wszystko ok, może się zdarzyć, że ktoś coś zapomniał, wtedy wystarczy przeprosić, donieść, ale wykłócanie się przez kelnera jest troszkę nie na miejscu. Szkoda mi kucharza, który robi dobrą robotę i niestety wrażenie psute jest przez obsługę. Mam nadzieję, że trafiliśmy po prostu na gorszy dzień :-)

Dziękujemy, Ewa G
Zrecenzowano 17 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy i jedliśmy doskonałą gęsinę, żeberka i steaki. Wszystko doskonałe!!! Na pewno tu wrócę . Polecam wszystkim łasuchom lubiącym dobre mięso.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, pawelp2016
Zrecenzowano 15 października 2018

Restauracja w Hotelu Moderno, bardzo smaczne jedzenie, załaszcza śniadania oraz desery, oraz smaczne gatunkowe piwo, małe ale troszkę drogie jedzenie

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Jarosław G

Steak & Grill Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Steak & Grill Restaurant? Podziel się wrażeniami!