“Bardzo dobra restauracja!”

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna
Nr 81 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: W samym sercu Jeżyc zapraszamy Państwa na smaczną kuchnię polską serwowaną w tradycyjny sposób, bez zadęcia. Posiadamy własny parking za budynkiem. Zapraszamy od 11.00 - 22.00!

Bardzo dobre jedzenie, delikatnie przyprawione, naprawdę godne polecenia! Przepyszne zupy.
Obsługa przemiła, kulturalna i kompetentna.
Wspaniały lokal, odnowiony w stylu vintage, w starej przedwojennej kamienicy.
Olbrzymi plus za parking dla klientów w podwórku - trudno zaparkować w okolicy!

1  Dziękujemy, WojciechL89

Restauracja przy Dąbrowskiego 42 w Poznaniu to świetne miejsce na spotkania rodzinne, ze znajomymi, czy też biznesowe. Bardzo klimatyczny lokal z przyjemną atmosferą. Obsługa tegoż lokalu jest miła, sympatyczna i kulturalna wciągająca gości/klientów serdecznym uśmiechem. Z ręką na sercu polecam ten świetny lokal.

1  Dziękujemy, tymson89

Wpadliśmy na niedzielny obiad, bez rezerwacji. Z wózkiem a w nim śpiące roczne dziecko. Od progu przywitała nas bardzo miła obsługa, która otworzyła nam tylne wejście i pomogła wnieść wózek. Dostaliśmy przyjemny stolik, utrudniliśmy zamówienie dzieląc rosół na pół i wymieniając składniki w daniach. Pani kelnerka bez problemu przyjęła zamówienie, cała obsługa była bardzo sprawna, kompetentna i przyjazna. Dodatkowym atutem jest sala zabaw na pietrze z animatorką.
Polecam miejsce dla rodzin z dziećmi

1  Dziękujemy, Anita S

Wyśmienite jedzenie, świetna obsługa i przytulna atmosfera. Czego chcieć więcej. To mój częsty punkt odwiedzin gdy jestem w Poznaniu. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, czar0m

Choć z zewnątrz budynek jest dość niepozorny (mimo rzadkiej już dzisiaj technologii szachulcowej), to po wejściu do środka rzuca się w oczy przytulny, ciepły wystrój kawiarni. Całość podzielona jest na kilka mniejszych części, co tylko wzmacnia wspomniany wyżej charakter tego miejsca. Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie smakowite. Skusiłem się na tatar wołowy, który zaskoczył mnie swoim może nie do końca klasycznym - najbardziej brakowało mi ogórka kiszonego i cebulki - ale za to bardzo delikatnym, wręcz wykwintnym smakiem. Mięso było bardzo dobrze zmielone, wręcz rozpływało się w ustach. Dodatkowy efekt daje smaczna emulsja ze szczypiorku. Na pewno warto spróbować takiej wersji tatara. Poza tym zamówione: sałata z grillowanym kurczakiem oraz pierogi na słodko były również bardzo smaczne. Nie można natomiast traktować porcji pięciu pierogów jako sycącej, szczególnie dla zgłodniałych amatorów tej potrawy!

Polecam.

1  Dziękujemy, piotrwu20

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna? Podziel się wrażeniami!