Poznań

“Restauracja przyjazna dzieciom”

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna
Nr 80 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: W samym sercu Jeżyc zapraszamy Państwa na smaczną kuchnię polską serwowaną w tradycyjny sposób, bez zadęcia. Posiadamy własny parking za budynkiem. Zapraszamy od 11.00 - 22.00!
Zrecenzowano 15 września 2019

Wpadliśmy na niedzielny obiad, bez rezerwacji. Z wózkiem a w nim śpiące roczne dziecko. Od progu przywitała nas bardzo miła obsługa, która otworzyła nam tylne wejście i pomogła wnieść wózek. Dostaliśmy przyjemny stolik, utrudniliśmy zamówienie dzieląc rosół na pół i wymieniając składniki w daniach. Pani kelnerka bez problemu przyjęła zamówienie, cała obsługa była bardzo sprawna, kompetentna i przyjazna. Dodatkowym atutem jest sala zabaw na pietrze z animatorką.
Polecam miejsce dla rodzin z dziećmi

1  Dziękujemy, Anita S

Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wyśmienite jedzenie, świetna obsługa i przytulna atmosfera. Czego chcieć więcej. To mój częsty punkt odwiedzin gdy jestem w Poznaniu. Gorąco polecam

1  Dziękujemy, czar0m
Zrecenzowano 13 września 2019

Choć z zewnątrz budynek jest dość niepozorny (mimo rzadkiej już dzisiaj technologii szachulcowej), to po wejściu do środka rzuca się w oczy przytulny, ciepły wystrój kawiarni. Całość podzielona jest na kilka mniejszych części, co tylko wzmacnia wspomniany wyżej charakter tego miejsca. Bardzo sympatyczna obsługa, jedzenie smakowite. Skusiłem się na tatar wołowy, który zaskoczył mnie swoim może nie do końca klasycznym - najbardziej brakowało mi ogórka kiszonego i cebulki - ale za to bardzo delikatnym, wręcz wykwintnym smakiem. Mięso było bardzo dobrze zmielone, wręcz rozpływało się w ustach. Dodatkowy efekt daje smaczna emulsja ze szczypiorku. Na pewno warto spróbować takiej wersji tatara. Poza tym zamówione: sałata z grillowanym kurczakiem oraz pierogi na słodko były również bardzo smaczne. Nie można natomiast traktować porcji pięciu pierogów jako sycącej, szczególnie dla zgłodniałych amatorów tej potrawy!

Polecam.

1  Dziękujemy, piotrwu20
Zrecenzowano 12 września 2019

Bardzo miła atmosfera dzięki wystrojowi wnętrz i oczywiście dzięki dobrze zorganizowanej obsłudze. Ładne muzyka w tle lokal godny polecenia znajomym.

1  Dziękujemy, SoldatPdoN
Zrecenzowano 7 września 2019

Świetne miejsce , super jedzonko i obsługa. Polecam, okrągły stół, jak znalazł do dyskusji po kinie

1  Dziękujemy, ragbiniu

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna? Podziel się wrażeniami!