“Świetna miejscówka ze SMAKIEM”

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna
Nr 80 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: W samym sercu Jeżyc zapraszamy Państwa na smaczną kuchnię polską serwowaną w tradycyjny sposób, bez zadęcia. Posiadamy własny parking za budynkiem. Zapraszamy od 11.00 - 22.00!
Zrecenzowano 7 września 2019

Świetne miejsce , super jedzonko i obsługa. Polecam, okrągły stół, jak znalazł do dyskusji po kinie

1  Dziękujemy, ragbiniu

Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z klimatyczną, kameralną, ciepłą atmosferą, które świetnie sprawdzi się na rodzinny obiad, niedużą imprezę albo nawet randkę :) Bardzo miła, profesjonalna obsługa, co na pewno wyróżnia restaurację na tle innych, podobnych. Samo to wystarczy do przyjemnego spędzania czasu-jednocześnie, jedzenie jest bardzo smaczne i pięknie podane. Menu zmienia się co sezon- wg mnie warto wracać aby spróbować ryb i salatek, to moje ulubione dania tutaj. Warto spróbować herbaty rozgrzewającej z dominującą nutą rozmarynu. Dania mięsne są świetnie przyrządzone, aczkolwiek nie są to duże porcje i czasem jest mało mięsa, np. w daniu z królika (choć można się nimi najeść). Jedyne czego mi brakuje w takim miejscu, to chyba większy wybór deserów. Ogólnie miejsce bardzo godne polecenia!

1  Dziękujemy, Getaway67949985852
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe klimatyczne miejsce z szeroką ofertą dań
Miła i szybka obsługa
przystępne ceny
Jedzenie pięknie podane i pyszne
Polecam

1  Dziękujemy, kornels783
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, świeżo i smacznie... I pięknie podane
Obsługa bardzo miła. Każdy tutaj znajdzie swój kameralny kacik z przyjaciółmi i rodziną. Polecam.

2  Dziękujemy, 169alinaz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na spotkanie w gronie znajomych. Do restauracji wybrałyśmy się we 3 - szukając miejsca spokojnego, sprzyjającego rozmowom i serwującego dobre jedzenie. Był to strzał w 10. Wnętrze jest przytulne i eleganckie, lecz nie pretensjonalne. Zachwyca starymi, drewnianymi belkami. W karcie znajdziemy zarówno pozycje mięsne, jak i smaczne opcje dla wegetarian. To świetny wybór na romantyczną kolację, spotkanie ze znajomymi a także na biznesowy lunch. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, 416dominikad

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna? Podziel się wrażeniami!