Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna
Nr 81 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Współczesna
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: W samym sercu Jeżyc zapraszamy Państwa na smaczną kuchnię polską serwowaną w tradycyjny sposób, bez zadęcia. Posiadamy własny parking za budynkiem. Zapraszamy od 11.00 - 22.00!
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miłe klimatyczne miejsce z szeroką ofertą dań
Miła i szybka obsługa
przystępne ceny
Jedzenie pięknie podane i pyszne
Polecam

1  Dziękujemy, kornels783

Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Smacznie, świeżo i smacznie... I pięknie podane
Obsługa bardzo miła. Każdy tutaj znajdzie swój kameralny kacik z przyjaciółmi i rodziną. Polecam.

2  Dziękujemy, 169alinaz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fantastyczne miejsce na spotkanie w gronie znajomych. Do restauracji wybrałyśmy się we 3 - szukając miejsca spokojnego, sprzyjającego rozmowom i serwującego dobre jedzenie. Był to strzał w 10. Wnętrze jest przytulne i eleganckie, lecz nie pretensjonalne. Zachwyca starymi, drewnianymi belkami. W karcie znajdziemy zarówno pozycje mięsne, jak i smaczne opcje dla wegetarian. To świetny wybór na romantyczną kolację, spotkanie ze znajomymi a także na biznesowy lunch. Gorąco polecam!

1  Dziękujemy, 416dominikad
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Ciepłe, przytulne miejsce z pys
znym jedzeniem. Nie wymaga zbyt wielu słów, wystarczy jedna wizyta by z chęcią tu powrócić. Sprzyja rodzinnym rozmowom, romantycznym spojrzeniom zakochanych, ale i biznesowym dyskusjom. Miejsce warte spotkania:)

1  Dziękujemy, 627kingab
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam restaurację Dąbrowskiego 42 z kilku powodów. Po pierwsze ze względu na doskonały wystrój i przyjazną atmosferę. Po drugie - bardzo dobre jedzenie, podane w atrakcyjny sposób. Po trzecie - rodzinną i przyjazną atmosferę :)

1  Dziękujemy, G6285GAmagdalenak

Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Dąbrowskiego 42 Restauracja Kawiarnia Akademia Kulinarna? Podziel się wrażeniami!