Poznań

“Świetna uczta”
Massimiliano Ferre — recenzja

Massimiliano Ferre
Nr 148 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 12 września 2019

Zamówiłem pstrąga oraz krem pomidorowy. Zdecydowanie czuć wysoką jakość produktów. Obsługa również bardzo miła i fachowa. Polecam.

Dziękujemy, Miron G

Zrecenzowano 20 czerwca 2019

Mając trochę czasu i w perspektywie kolacje z przyjaciółmi stanęliśmy przed wyborem miejsca na lekki posiłek. Zatrzymaliśmy się przed dwoma restauracjami i w związku z tym, że greckie jedzenie nie przekonuje mnie padło na Massimiliano.
Wybraliśmy najprostsze dania: żurek i jajka sadzone z szparagami. Bez zarzutu.
Do tego miejsce przy otwartej ścianie. Miło spędziliśmy czas.

Dziękujemy, calve2014
Zrecenzowano 4 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy już stałymi klientami restauracji. Zaglądamy bardzo często czy to na śniadanie czy na obiad. Mają naprawdę bardzo dobre jedzenie i w przystępnych cenach odpowiadające oczywiście jakości serwowanych tam potraw. Gorąco polecam i zachęcam!!!

Dziękujemy, damianwozniak81
Zrecenzowano 3 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie polecam. Ceny wysokie, jedzenie bardzo mdłe i wręcz niesmaczne. Makaron rozgotowany, risotto to po prostu ugotowany ryż ze szpinakiem. Nigdy nie jadłam coś tak okropnego - jak szarlotka. To były po prostu nieupierzone , starte jabłka, zimne, surowe z lodami. Najgorzej wydane pieniądze.

Dziękujemy, Tourist447290
Zrecenzowano 2 marca 2019

Pyszne jedzenie aczkolwiek wymagało lekkiego doprawienia pieprzem i solą - ale to oczywiście kwestia indywidualnego smaku. Trzy na cztery osoby były tego samego zdania więc opinia idzie w świat. Stąd brak doskonałości w ocenie. Po doprawieniu było super by nie było wątpliwości.Bardzo dobra obsługa pozwalająca na mieszanie w karcie:-). Miłe wnętrza. Super lokalizacja. Z pewnością wrócimy i można polecać:-)

Dziękujemy, 285biuro

Massimiliano Ferre — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Massimiliano Ferre? Podziel się wrażeniami!