“Umberto mega przesadzone te pozytywy”
Umberto — recenzja

Umberto
Nr 225 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybralem sie do Umberto i niestety nie byl to dobry wybor. Zamowilem salatke z lososiem i nikomu jej nie polecam. Losos salatkowy (najtanszy z mozliwych) a do tego mega slona ta salatka. Nie polecam!!! Sos tez pozostawial wiele do zyczenia.

2  Dziękujemy, 1916kamilj

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne miejsce, myślę że dobre na randkę. Niestety w samym Umberto jest dużo kolejek i dużo dzieci. Nie sprzyja to atmosferze. Jest bardzo tłoczno, dzeciaki wszędzie biegają, krzyczą, rodzice za nimi biegają i wołają, ogólny chaos. Chcieliśmy usiąść i w spokoju wypić koktajl owocowy, a wybór ich jest tu dosyć spory, aczkolwiek skończyliśmy na piwie z sokiem na wynos.
Może warto tu przyjść późnym wieczorem - miejsce ma klimat.

Dziękujemy, wilczycahoro
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z niebanalnym wystrojem. Mnóstwo zieleni. Przyjemnie się w tym miejscu spędza czas. Obsługa bardzo miła i sprawna. Kelnerka uśmiechnięta. Jedzenie przyzwoite. Smaczne, ale bez jakiego wow.

Dziękujemy, nizin21
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Wspaniale miejsce do posiedzenia, zjedzenia i wypicia czegoś dobrego na świeżym powietrzu.Leżaki, fotele,hamaki.Zielono,kolorowo,przestrzennie.Napewno tam wrócę.

Dziękujemy, WandaM459
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Poznaniu polecam byle obsłuży jak VIP i sam szef restauracja pytał czy wszystko jest ok polecam nie 100 a w1000 % i nie rozumiem ludzi którzy piszą na odwrót bo było dużo ludzi a na kolacje czekałem nawet nie 15 min pozdrawiam Umberto i dziękuję za wspaniałą atmosfer

Dziękujemy, Mikolaj J

Umberto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Umberto? Podziel się wrażeniami!