“Ładnie, ale za dużo dzieci”
Umberto — recenzja

Umberto
Nr 225 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Pizza
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładne miejsce, myślę że dobre na randkę. Niestety w samym Umberto jest dużo kolejek i dużo dzieci. Nie sprzyja to atmosferze. Jest bardzo tłoczno, dzeciaki wszędzie biegają, krzyczą, rodzice za nimi biegają i wołają, ogólny chaos. Chcieliśmy usiąść i w spokoju wypić koktajl owocowy, a wybór ich jest tu dosyć spory, aczkolwiek skończyliśmy na piwie z sokiem na wynos.
Może warto tu przyjść późnym wieczorem - miejsce ma klimat.

Dziękujemy, wilczycahoro

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z niebanalnym wystrojem. Mnóstwo zieleni. Przyjemnie się w tym miejscu spędza czas. Obsługa bardzo miła i sprawna. Kelnerka uśmiechnięta. Jedzenie przyzwoite. Smaczne, ale bez jakiego wow.

Dziękujemy, nizin21
Zrecenzowano 24 lipca 2019

Wspaniale miejsce do posiedzenia, zjedzenia i wypicia czegoś dobrego na świeżym powietrzu.Leżaki, fotele,hamaki.Zielono,kolorowo,przestrzennie.Napewno tam wrócę.

Dziękujemy, WandaM459
Zrecenzowano 12 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedna z lepszych restauracji w Poznaniu polecam byle obsłuży jak VIP i sam szef restauracja pytał czy wszystko jest ok polecam nie 100 a w1000 % i nie rozumiem ludzi którzy piszą na odwrót bo było dużo ludzi a na kolacje czekałem nawet nie 15 min pozdrawiam Umberto i dziękuję za wspaniałą atmosfer

Dziękujemy, Mikolaj J
Zrecenzowano 11 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe miejsce, świetna lokalizacja i wystrój. Człowiek może odpoczać od zgiełku miasta i ciągłego pędu. dużo zieleni, śpiew ptaków.
Dodatkowo można pysznie zjeść.
Zamówiliśmy zapiekanki- ziemniaczaną i pikantną z ryżem, obie były świetnie doprawione i świeże, wyciągnięte prosto z pieca.
Całość domyka przesymapatyczna obsługa.
Polecamy to miejsce każdemu :-) mamn nadzieję, że kiedyś jeszcze tam wrócimy i będzie tak samo pysznie, miło i pięknie :-)

Dziękujemy, Anita J

Umberto — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Umberto? Podziel się wrażeniami!