“doskonale”

Restauracja Italia Hotel Włoski
Nr 55 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opis: Wyborna włoska kuchnia, profesjonalna obsługa i stylowe wnętrze - Restauracja Italia. Zapraszamy na romantyczne kolacje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe (chrzciny, urodziny, stypy i jubileusze). Atuty Restauracji Italia: - wyśmienite jedzenie, stałe menu i dodatkowo sezonowe wkładki z specjałami danego sezonu, - profesjonalna, uśmiechnięta obsługa, która zadba o dobre doświadczenia, - stylowe, lekkie i spokojne wnętrze, - dogodna lokalizacja (zaraz obok Starego Browaru i Multikina 51), szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca miasta, - wygodny, darmowy parking dla wszystkich gości restauracji, - dbałość o zadowolenie gościa w każdej sferze. Zachęcamy do odwiedzenia Restauracji Italia ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jest to wyjątkowe miejsce dla mnie - poznałam tej restauracji przyszłego męża!) Teraz nawet nie ma rozmowy gdzie będziemy świętować nasze kolejne rocznicy. Polecam to miejsce od całego serca - jedzenie jest przepyszne, a obsługa bardzo miła. Panna cotta z syropem na bazie rumu i moreli to jest prawdziwa miłość. Polecam wszystkim!)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, iryna_kucheriava

Bardzo miła obsługa. Bardzo dobre jedzenie. Polecam restauracje, żeby dobrze zjeść i mile spędzić tam czas.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, wojlew22

Jadałem we Włoszech i jadałem we "włoskich" restauracjach w Polsce. Ta wyróżnia się tym, że podawane dania najbliższe są autentycznej kuchni włoskiej.
Klimatyczne, przytulne wnętrze, relaksująca atmosfera, miła obsługa, dobry wybór win wraz z trafnymi sugestiami ze strony kelnerów..
Polecam

Dziękujemy, JacekM28

Polecam jedzenie w tej restauracji. Szybkie przygotowanie posiłku. Obsługa wyjątkowo miła. Razem z dziewczyną byliśmy zadowoleni zarówno z jedzenia jak i samego obiektu. Na pewno jeszcze was odwiedzimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, 735pawe_c

Jak na restauracje hotelową jest bardzo dostępna cenowo.Można tu zorganizować fajną imprezę.Doskonała obsługa i świetne dania włoskie, szczególnie polecam makrony. Duży wybór win. Jestem zadowolona

Dziękujemy, Vistaby

Restauracja Italia Hotel Włoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Italia Hotel Włoski? Podziel się wrażeniami!