“Bardzo dobra włoska kuchnia”

Restauracja Italia Hotel Włoski
Nr 56 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opis: Wyborna włoska kuchnia, profesjonalna obsługa i stylowe wnętrze - Restauracja Italia. Zapraszamy na romantyczne kolacje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe (chrzciny, urodziny, stypy i jubileusze). Atuty Restauracji Italia: - wyśmienite jedzenie, stałe menu i dodatkowo sezonowe wkładki z specjałami danego sezonu, - profesjonalna, uśmiechnięta obsługa, która zadba o dobre doświadczenia, - stylowe, lekkie i spokojne wnętrze, - dogodna lokalizacja (zaraz obok Starego Browaru i Multikina 51), szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca miasta, - wygodny, darmowy parking dla wszystkich gości restauracji, - dbałość o zadowolenie gościa w każdej sferze. Zachęcamy do odwiedzenia Restauracji Italia ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Jadałem we Włoszech i jadałem we "włoskich" restauracjach w Polsce. Ta wyróżnia się tym, że podawane dania najbliższe są autentycznej kuchni włoskiej.
Klimatyczne, przytulne wnętrze, relaksująca atmosfera, miła obsługa, dobry wybór win wraz z trafnymi sugestiami ze strony kelnerów..
Polecam

Dziękujemy, JacekM28

Polecam jedzenie w tej restauracji. Szybkie przygotowanie posiłku. Obsługa wyjątkowo miła. Razem z dziewczyną byliśmy zadowoleni zarówno z jedzenia jak i samego obiektu. Na pewno jeszcze was odwiedzimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, 735pawe_c

Jak na restauracje hotelową jest bardzo dostępna cenowo.Można tu zorganizować fajną imprezę.Doskonała obsługa i świetne dania włoskie, szczególnie polecam makrony. Duży wybór win. Jestem zadowolona

Dziękujemy, Vistaby

Super wnętrze, pyszne zapachy od samego wejścia. Na kelnera nie czekaliśmy długo. Pięknie podane dania i dobrze doprawione. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Kasia T

Gorąca polecam to miejsce .Wygodne siedzenie ,fajna atmosfera i pyszne jedzenie,kelnerzy znają się na menu oraz winach.

Dziękujemy, Полина И

Restauracja Italia Hotel Włoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Italia Hotel Włoski? Podziel się wrażeniami!