Poznań

“Pyszne jedzonko”

Restauracja Italia Hotel Włoski
Nr 48 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opis: Wyborna włoska kuchnia, profesjonalna obsługa i stylowe wnętrze - Restauracja Italia. Zapraszamy na romantyczne kolacje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe (chrzciny, urodziny, stypy i jubileusze). Atuty Restauracji Italia: - wyśmienite jedzenie, stałe menu i dodatkowo sezonowe wkładki z specjałami danego sezonu, - profesjonalna, uśmiechnięta obsługa, która zadba o dobre doświadczenia, - stylowe, lekkie i spokojne wnętrze, - dogodna lokalizacja (zaraz obok Starego Browaru i Multikina 51), szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca miasta, - wygodny, darmowy parking dla wszystkich gości restauracji, - dbałość o zadowolenie gościa w każdej sferze. Zachęcamy do odwiedzenia Restauracji Italia ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Polecam jedzenie w tej restauracji. Szybkie przygotowanie posiłku. Obsługa wyjątkowo miła. Razem z dziewczyną byliśmy zadowoleni zarówno z jedzenia jak i samego obiektu. Na pewno jeszcze was odwiedzimy. Pozdrawiam

Dziękujemy, 735pawe_c

Jak na restauracje hotelową jest bardzo dostępna cenowo.Można tu zorganizować fajną imprezę.Doskonała obsługa i świetne dania włoskie, szczególnie polecam makrony. Duży wybór win. Jestem zadowolona

Dziękujemy, Vistaby

Super wnętrze, pyszne zapachy od samego wejścia. Na kelnera nie czekaliśmy długo. Pięknie podane dania i dobrze doprawione. Polecam wszystkim

Dziękujemy, Kasia T

Gorąca polecam to miejsce .Wygodne siedzenie ,fajna atmosfera i pyszne jedzenie,kelnerzy znają się na menu oraz winach.

Dziękujemy, Полина И

Pierwsze co rzuca się w oczy to piękny wystrój knajpki. Jest tam bardzo przytulnie więc miejsce idealnie nadaje się na wypad we dwójkę. Co do jedzenia, było bardzo smaczne. Najbardziej polecam aromatyczne makarony. Jako "pastamaniak" byłem zachwycony.

Dziękujemy, grubystaff

Restauracja Italia Hotel Włoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Italia Hotel Włoski? Podziel się wrażeniami!