Poznań

“Imprezy okolicznościowe.”

Restauracja Italia Hotel Włoski
Nr 48 wśród 1 087 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opis: Wyborna włoska kuchnia, profesjonalna obsługa i stylowe wnętrze - Restauracja Italia. Zapraszamy na romantyczne kolacje, spotkania biznesowe oraz imprezy okolicznościowe (chrzciny, urodziny, stypy i jubileusze). Atuty Restauracji Italia: - wyśmienite jedzenie, stałe menu i dodatkowo sezonowe wkładki z specjałami danego sezonu, - profesjonalna, uśmiechnięta obsługa, która zadba o dobre doświadczenia, - stylowe, lekkie i spokojne wnętrze, - dogodna lokalizacja (zaraz obok Starego Browaru i Multikina 51), szybki i łatwy dojazd z każdego miejsca miasta, - wygodny, darmowy parking dla wszystkich gości restauracji, - dbałość o zadowolenie gościa w każdej sferze. Zachęcamy do odwiedzenia Restauracji Italia ponieważ dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zrecenzowano 11 września 2019

Bylem w tym lokalu na imprezie integracyjnej, bardzo pięknie przygotowana sala. Jedzenie jakie zostało nam podane było najlepszej jakości i w smaku i w sposobie podania. Lokal bardzo dobrze przystosowany pod tego typu bankiety. Bardzo polecam, myślę, że sam również jeszcze odwiedzę to miejsce.

Dziękujemy, zwiedzasz

Zrecenzowano 8 września 2019

Od wejścia czuć elegancję i miłą atmosferę. Przemiła obsługa i dania na najwyższym poziomie i w bardzo rozsądnej cenie. Wielki plus za dania wegetariańskie ...przepyszne.Napewno wrócę tam nieraz. Polecam.

1  Dziękujemy, Piotr K
Zrecenzowano 12 sierpnia 2019

Chociaż mam lekką obiekcję co do hotelowych restauracji, ta od początku urzekła mnie klimatem i.. zapachem. Serwują naprawdę warte uwagi makarony, do których warto wybrać jedno z kraftowych piw. Dosyć miła, sprawna obsługa, zaskoczył mnie krótki czas oczekiwania na zamówiony posiłek. Polecam tym, którzy lubują się w kuchni włoskiej i mają wysokie oczekiwania - w tym miejscu z pewnością się nie zawiodą.

Dziękujemy, Urszula Monika P
Zrecenzowano 30 kwietnia 2019

Zazwyczaj z rezerwą podchodzę do restauracji hotelowych. Tym razem cieszę się, że się pomyliłem.
Bardzo miła obsługa, bardzo dobre jedzenie (tatar oraz pasta niesamowicie dobre, pizza stoi na bardzo wysokim poziomie), super dobrane wino. Oby tak dalej!

Dziękujemy, pasterzpl
Zrecenzowano 21 kwietnia 2019

Smaczne jedzenie, miła obsługa, przyjemna atmosfera. Italia to trochę schowane miejsce, hotelowe restauracje nie budzą zaufania, a tutaj taka niespodzianka. Miła obsługa, widać że bardzo im zależy na zadowoleni gości. Jedzenie smaczne, odpowiednio przyprawione. Bardzo dobre makarony. Piwo rzemieślnicze. Jak ktoś nie był to czas tu zawitać.

Dziękujemy, biedrolg

Restauracja Italia Hotel Włoski — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Restauracja Italia Hotel Włoski? Podziel się wrażeniami!