“Bosko!”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 4 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Przepysznie!!!! Nie znam lepszej restauracji w Poznaniu. Obsługa rewelacja, jedzonko najwyższy level, a cena jak do jakości bardzo dobra. Byłam już kilka razy, nigdy się nie zawiodłam. Wrócę pewnie niebawem

1  Dziękujemy, 772kingar

Przepyszne jedzenie - chyba najlepsze w Poznaniu, obsługa znająca się na tym co podają, bardzo miła i kulturalna, wnętrze przepiękne i ciepłe. Lubię tam wracać, cały czas czymś zaskakują. Sorbet z mirabelki to mistrzostwo świata! POLECAM BARDZO!

2  Dziękujemy, Olga S

Ostatnio miałem okazję po raz pierwszy odwiedzić to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Okazja był szczególna. 5-lecie naszej firmy. Miejsce idealne do świętowania sukcesów. Obsługa z klasą. Zupa szczawiowa najlepsza jaką w życiu jadłem.

1  Dziękujemy, costaverde14
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Najlepszy turbot i sos kurkowy. Ładny wystrój.

2  Dziękujemy, lenalunita
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera 5/5. Obsługa 5/5. Wino 5/5. Jedzenie 5/5. Przystanek obowiązkowy dla wszystkich wrażliwych kubków smakowych.

2  Dziękujemy, luckyhungryluk

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!