“Kilmatycznie & Idealnie”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 4 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Ostatnio miałem okazję po raz pierwszy odwiedzić to wyjątkowe miejsce na mapie Poznania. Okazja był szczególna. 5-lecie naszej firmy. Miejsce idealne do świętowania sukcesów. Obsługa z klasą. Zupa szczawiowa najlepsza jaką w życiu jadłem.

1  Dziękujemy, costaverde14

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Najlepszy turbot i sos kurkowy. Ładny wystrój.

2  Dziękujemy, lenalunita
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera 5/5. Obsługa 5/5. Wino 5/5. Jedzenie 5/5. Przystanek obowiązkowy dla wszystkich wrażliwych kubków smakowych.

2  Dziękujemy, luckyhungryluk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w ostatnia niedziele. Maz zamówił sobie rosół i setka ja szczawiowa i turbota. Jedzenie jest pyszne ! Przygotowane z najlepszych produktów zgodnie ze sztuka. Na koniec tarta wiśniowa i szarlotka ktora podbiła moje serce. Ceny adekwatne do jakości, obsługa profesjonalna i bardzo mila. Bedziemy wracac !

2  Dziękujemy, 142ewelinac
Zrecenzowano 1 września 2019

Odwiedzielm A Noz Widelec juz kilka razy, prywatnie i biznesowo. Za kazdym razem jestem bardzo zadowolony, kuchnia jest zjawiskowa dopieszczona i pelna smaku. Obsluga profesjonalna znajaca sie na fachu.Jak dla mnie obecnie nr1 w Poznaniu. Polecam !

1  Dziękujemy, Dawid C

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!