“Super miejsce ”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 4 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam! Tradycyjna polska kuchnia w najlepszym wydaniu. Najlepszy turbot i sos kurkowy. Ładny wystrój.

2  Dziękujemy, lenalunita

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera 5/5. Obsługa 5/5. Wino 5/5. Jedzenie 5/5. Przystanek obowiązkowy dla wszystkich wrażliwych kubków smakowych.

2  Dziękujemy, luckyhungryluk
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bylismy w ostatnia niedziele. Maz zamówił sobie rosół i setka ja szczawiowa i turbota. Jedzenie jest pyszne ! Przygotowane z najlepszych produktów zgodnie ze sztuka. Na koniec tarta wiśniowa i szarlotka ktora podbiła moje serce. Ceny adekwatne do jakości, obsługa profesjonalna i bardzo mila. Bedziemy wracac !

2  Dziękujemy, 142ewelinac
Zrecenzowano 1 września 2019

Odwiedzielm A Noz Widelec juz kilka razy, prywatnie i biznesowo. Za kazdym razem jestem bardzo zadowolony, kuchnia jest zjawiskowa dopieszczona i pelna smaku. Obsluga profesjonalna znajaca sie na fachu.Jak dla mnie obecnie nr1 w Poznaniu. Polecam !

1  Dziękujemy, Dawid C
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i jeszcze lepsza obsługa. Krôtka karta zawiera w sobie wszystko, na co możnaby mieć ochotę. Porcje akuratne, bardzo dobre wina. Chętnie tam wrócę.

1  Dziękujemy, crazyomen_uk

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!