“Poznanski nr1”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 3 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019

Odwiedzielm A Noz Widelec juz kilka razy, prywatnie i biznesowo. Za kazdym razem jestem bardzo zadowolony, kuchnia jest zjawiskowa dopieszczona i pelna smaku. Obsluga profesjonalna znajaca sie na fachu.Jak dla mnie obecnie nr1 w Poznaniu. Polecam !

1  Dziękujemy, Dawid C

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i jeszcze lepsza obsługa. Krôtka karta zawiera w sobie wszystko, na co możnaby mieć ochotę. Porcje akuratne, bardzo dobre wina. Chętnie tam wrócę.

1  Dziękujemy, crazyomen_uk
Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To kolejna wizyta w tym
miejscu - ostatnia. Przykro obserwować czyjś upadek, a tak jest w A Nóż Widelec. Zaczęło się od piwa: można zamówić tylko z lokalnego browaru, brak możliwości wyboru innych! Nie muszę pisać, że piwo było wstrętne. Obiad przeciętny, jak na rynku w Pleszewie. Zarówno obsługa, wygląd jak i smak zdecydowanie nie warte ceny. Na deser nie czekaliśmy.

5  Dziękujemy, Hezjod
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czuję, że wrócimy tutaj nie raz ‍♀️ wszystko dopięte na ostatni guzik. Atmosfera przednia, obsługa na najwyższym poziomie no i oczywiście wyśmienite przeżycia kulinarne ❤ Mój turbot był niesamowicie pyszny zaś żurek oraz pieczywo przywoływały wspomnienie dzieciństwa - prawdziwych, wiejskich wyrobów przyrządzanych zgodnie z tradycją przez najstarszych z rodziny Polecam z czystym sumieniem ❤

3  Dziękujemy, 273justynam
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa top.
Wystrój super.
Natomiast gastronomicznie nie zostałem porwany.
Wszystko smaczne ale bez szału, wiec lekki zgrzyt z obsługą i cenami.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!