“Miłe doznania dla kubków smakowych”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 3 wśród 1 085 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie i jeszcze lepsza obsługa. Krôtka karta zawiera w sobie wszystko, na co możnaby mieć ochotę. Porcje akuratne, bardzo dobre wina. Chętnie tam wrócę.

1  Dziękujemy, crazyomen_uk

Zrecenzowano 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

To kolejna wizyta w tym
miejscu - ostatnia. Przykro obserwować czyjś upadek, a tak jest w A Nóż Widelec. Zaczęło się od piwa: można zamówić tylko z lokalnego browaru, brak możliwości wyboru innych! Nie muszę pisać, że piwo było wstrętne. Obiad przeciętny, jak na rynku w Pleszewie. Zarówno obsługa, wygląd jak i smak zdecydowanie nie warte ceny. Na deser nie czekaliśmy.

5  Dziękujemy, Hezjod
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czuję, że wrócimy tutaj nie raz ‍♀️ wszystko dopięte na ostatni guzik. Atmosfera przednia, obsługa na najwyższym poziomie no i oczywiście wyśmienite przeżycia kulinarne ❤ Mój turbot był niesamowicie pyszny zaś żurek oraz pieczywo przywoływały wspomnienie dzieciństwa - prawdziwych, wiejskich wyrobów przyrządzanych zgodnie z tradycją przez najstarszych z rodziny Polecam z czystym sumieniem ❤

3  Dziękujemy, 273justynam
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa top.
Wystrój super.
Natomiast gastronomicznie nie zostałem porwany.
Wszystko smaczne ale bez szału, wiec lekki zgrzyt z obsługą i cenami.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

"Poezja" Dzis po raz kolejny odwiedzam z rodzina moja ukochana restauracje "A noz widelec". Tym razem odkrywam nowa propozycje szefa kuchni - jako danie glowne "kopytka z kurkami" a na deser "tarte z wisniami". Zasmazene kopytka w akompaniamencie swiezych korek oraz z dodatkiem cukini i papryczek w maslanej kapieli na prawde robia smakowe wrazenie. Wprost idealne danie dla kazdego. Uczte zamyka wisniowa tarta, kora zachwyca nie tylko wygladem ale i smakiem. Fantastyczne polaczenie smakow, kwasna swojska smietana , wisnie, slodkie kruszone bezy i lody czekoladowe - rewelacja!
Jestem pewien, ze bedziemy tu goscic za kazym przyjadem do pieknego miasta Poznan. Pozdrawiam serdecznie caly personel "A noz widelec" i dzikujemy za przemila profesjonalna obsluge.
Goraco polecam!!.

1  Dziękujemy, RAFALROGALA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalK732, Właściciel, A Nóż Widelec Odpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Panie Rafale serdecznie dziękujemy za miłe słowa ! Bardzo się cieszymy ze A Nóż Widelec jest Pana ulubionym adresem w Poznaniu i oczywiście zapraszamy ponownie.

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!