“WYŚMIENITE ”
A Nóż Widelec — recenzja

A Nóż Widelec
Nr 4 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Czuję, że wrócimy tutaj nie raz ‍♀️ wszystko dopięte na ostatni guzik. Atmosfera przednia, obsługa na najwyższym poziomie no i oczywiście wyśmienite przeżycia kulinarne ❤ Mój turbot był niesamowicie pyszny zaś żurek oraz pieczywo przywoływały wspomnienie dzieciństwa - prawdziwych, wiejskich wyrobów przyrządzanych zgodnie z tradycją przez najstarszych z rodziny Polecam z czystym sumieniem ❤

3  Dziękujemy, 273justynam

Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa top.
Wystrój super.
Natomiast gastronomicznie nie zostałem porwany.
Wszystko smaczne ale bez szału, wiec lekki zgrzyt z obsługą i cenami.

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

"Poezja" Dzis po raz kolejny odwiedzam z rodzina moja ukochana restauracje "A noz widelec". Tym razem odkrywam nowa propozycje szefa kuchni - jako danie glowne "kopytka z kurkami" a na deser "tarte z wisniami". Zasmazene kopytka w akompaniamencie swiezych korek oraz z dodatkiem cukini i papryczek w maslanej kapieli na prawde robia smakowe wrazenie. Wprost idealne danie dla kazdego. Uczte zamyka wisniowa tarta, kora zachwyca nie tylko wygladem ale i smakiem. Fantastyczne polaczenie smakow, kwasna swojska smietana , wisnie, slodkie kruszone bezy i lody czekoladowe - rewelacja!
Jestem pewien, ze bedziemy tu goscic za kazym przyjadem do pieknego miasta Poznan. Pozdrawiam serdecznie caly personel "A noz widelec" i dzikujemy za przemila profesjonalna obsluge.
Goraco polecam!!.

1  Dziękujemy, RAFALROGALA
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: MichalK732, Właściciel, A Nóż Widelec Odpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Panie Rafale serdecznie dziękujemy za miłe słowa ! Bardzo się cieszymy ze A Nóż Widelec jest Pana ulubionym adresem w Poznaniu i oczywiście zapraszamy ponownie.

Zrecenzowano 14 sierpnia 2019

Zabrałam klienta na lunch i to był świetny wybór. Oferta lunchowa fantastyczna, zupa i drugie danie za 35 zł, bardzo smacznie i duże porcje. Z deserami, kawa i woda na 2 osoby zapłaciłam 160 zł. Świetna jakość w dardzo dobrej cenie. Restauracja pełna gości więc lepiej zarezerwować stolik wcześniej. Wrócę na kolację!

1  Dziękujemy, dorota M
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Restauracja w której kuchnia i wino zachwyca. Obsługa która swietnie wie co sprzedaje, profesjonalna i życzliwa dopełnia dzieła. Restauracja A Nóż Widelec to miejsce w którym chce się być i za którym się tęskni. Polecam deser z truskawek i przy okazji zajrzyjcie do ich uroczej piwniczki w której leżakują prawdziwe perły.

2  Dziękujemy, Katarzyna P

A Nóż Widelec — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w A Nóż Widelec ? Podziel się wrażeniami!