Poznań
Spacer powiazany ze zwiedzaniem miasta Poznan

Pani Bożena bardzo ciekawie opowiadała o powstaniu oraz historii miasta. Nawet nie zauważymy kiedy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
70maciej
Świtny przewodnik

Oprowadzał nas pan Adam. Grupa 16 osobowa z różnych krajów europejskich. Bardzo intensywna godzina... Przeczytaj więcej

Joanna W

Zrecenzowano: 5 września 2019

Pani Emilia zrobiła super robotę, w mig oprowadziła po najważniejszych punktach Starego Miasta, klient zachwycony, ja dowiedziałam się czegoś nowego :)
super klimat, babeczka z uśmiechem i charyzmą, gorąco polecam!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, paulettetlv
Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pozytywnie zaskoczona, miły i kulturalny przewodnik Stanisław, z ogromną pasją. Pokazał nam Poznań, opowiadał ciekawie, wplatając legendy.Moje córki wiedzą skąd są koziołki,i hejnał.Obsługa biura na najwyższym poziomie. Umowili nas na rogale i pyszny obiad. Serdecznie dziękujemy.Już planujemy wycieczkę do Gniezna i Grunwaldu.

1  Dziękujemy, szpila74
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Kontakt z City Guide Poznań Turs był strzałem w dziesiątkę! Począwszy od ustalenia programu wycieczki do Gniezna,Poznania i Kórnika, fachowej opieki przewodnickiej do wskazania bazy hotelowej w Puszczy Zielonka nad jeziorem...Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
Bardzo dziękujemy za zaproponowanie "Biesiady po Poznańsku"-ciekawy, inny i z humorem sposób zwiedzania Starego Rynku w Poznaniu połączony z degustacją specjałów regionalnych.A Pani Martyna-cud kobieta pod każdym względem-oby takich przewodników więcej!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i calego serca tę firmę polecamy:)

Agnieszka Świrska
organizator wycieczki

Dziękujemy, sielank
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Doskonala znajomosc historii i budowli Poznania oraz jezyka niemieckiego. Troszke za malo znajomosci historii koscielnej.

2  Dziękujemy, jermusomi
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Mimo upału (około 35 stopni) przewodnik potrafił zachęcić młodzież do zwiedzania i zaciekawił nas opowieścią o przeszłości Poznania. Zaangażowanie, umiejętność nawiązania kontaktu z wycieczkowiczami, barwne opowieści to cechy godne podkreślenia.Polecamy.

1  Dziękujemy, Monika P