Świtny przewodnik

Oprowadzał nas pan Adam. Grupa 16 osobowa z różnych krajów europejskich. Bardzo intensywna godzina... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Joanna W
Wycieczka firmowa z Kamieńska z Kareną -30.09.2019

City Guide Poznań Tours -przemiła obsługa, wystarczy zadzwonic a propozycje posypią się jak z... Przeczytaj więcej

Maria W

Zrecenzowano: 8 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jestem pozytywnie zaskoczona, miły i kulturalny przewodnik Stanisław, z ogromną pasją. Pokazał nam Poznań, opowiadał ciekawie, wplatając legendy.Moje córki wiedzą skąd są koziołki,i hejnał.Obsługa biura na najwyższym poziomie. Umowili nas na rogale i pyszny obiad. Serdecznie dziękujemy.Już planujemy wycieczkę do Gniezna i Grunwaldu.

1  Dziękujemy, szpila74
Zrecenzowano: 26 czerwca 2019

Kontakt z City Guide Poznań Turs był strzałem w dziesiątkę! Począwszy od ustalenia programu wycieczki do Gniezna,Poznania i Kórnika, fachowej opieki przewodnickiej do wskazania bazy hotelowej w Puszczy Zielonka nad jeziorem...Jesteśmy bardzo zadowoleni!!!
Bardzo dziękujemy za zaproponowanie "Biesiady po Poznańsku"-ciekawy, inny i z humorem sposób zwiedzania Starego Rynku w Poznaniu połączony z degustacją specjałów regionalnych.A Pani Martyna-cud kobieta pod każdym względem-oby takich przewodników więcej!
Jeszcze raz bardzo dziękujemy i calego serca tę firmę polecamy:)

Agnieszka Świrska
organizator wycieczki

Dziękujemy, sielank
Zrecenzowano: 16 czerwca 2019

Doskonala znajomosc historii i budowli Poznania oraz jezyka niemieckiego. Troszke za malo znajomosci historii koscielnej.

2  Dziękujemy, jermusomi
Zrecenzowano: 12 czerwca 2019

Mimo upału (około 35 stopni) przewodnik potrafił zachęcić młodzież do zwiedzania i zaciekawił nas opowieścią o przeszłości Poznania. Zaangażowanie, umiejętność nawiązania kontaktu z wycieczkowiczami, barwne opowieści to cechy godne podkreślenia.Polecamy.

1  Dziękujemy, Monika P
Zrecenzowano: 4 czerwca 2019

Jako biuro podróży rezerwowaliśmy przewodniczkę w Poznaniu z językiem włoskim dla grupy Szwajcarów. Marzenia sprawdziła się pod każdym względem. Goście bardzo zadowoleni ze sposobu przekazywania informacji oraz jakości oprowadzania. Ocenili umiejętności językowe Marzeny na najwyższym poziomie.
Dodam, że klient bardzo wymagający :)
Polecamy serdecznie!

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019