“Przytulnie i smakowicie”
Sweet Surrender — recenzja

Sweet Surrender
Nr 15 wśród 28 Kawa i herbata (Poznań)
Zrecenzowano 21 września 2017

Pyszne desery są zawsze schludnie podane, atmosfera jest bardzo miła, lokal przytulnie urządzony i zadbany. Można tu w spokoju porozmawiać rozkoszując się ciekawą herbatą czy rozpływającym się w ustach ciastem.

Dziękujemy, bluegreensmart

Zrecenzowano 18 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Chciałem wykorzystać ofertę promowaną na Groupon, często robię tak w podróży. Niestety lokal przez kilka tygodni nieczynny ale brak informacji o tym w warunkach oferty dostępnej na Groupon. Pac!

Dziękujemy, zlybanan
Zrecenzowano 28 września 2016

Wchodząc do kawiarni przenosisz się do innego świata, przytulnie, kolorowo, niczym w powieści. Pierwszy raz piłam tu kawę z sokiem pomarańczowym - przepyszna. Dostępne są również wyszukane herbaty i klasyczne kawy. Smaczne ciasta i grzanki. Lubię tu wracać ze znajomymi :)

Dziękujemy, Natalia S
Zrecenzowano 12 lutego 2016

Do Sweet surrender poszlismy z kolegą, poszukując miejsca do napicie się kawy w klimatycznym miejscu. Nie mogliśmy trafic lepiej. W Sweet surrender naprawdę czuć atmosferę domu (nie przesadzam). Miałam wrażenie, że przyszłam w odwiedziny do dobrej cioci albo przyjaciół. Może odrobine brakowało mi zywych kawiatów. Ozywiłyby dodatkowo przestrzeń. Kawiania znajduje się w kamienicy z pełnym szacunku poszanowaniem jej praw w zachowaniu wystroju. Przestrzeń to kilka autonomicznych pokojów, kttórych drzwi dla zachowania większej prywatności mozna zamknąć. Dzięki czemu przyjście do Sweet surrender w większym gronie daje możliwość odseparowania sie od reszty gości.
W ramach zamówienia prócz pysznej kawy, zdecydowałam się na tartę z kurczakiem i suszonymi pomidorami. Naprawdę bardzo sympatyczna propozycja. Kolega postawił na klasyczne ciasto.
Nasz pobyt z kawiarni nieco się przedłuzył, więc postanowilismy wziąc jeszcze cos ciepłego do picia. Zdecydowalismy się na grzaniec z sokiem z czarnej porzeczki. To było coś obłednie pysznego. Polecam każdemu jako alternatywa tradycyjnych alkoholowych grzańców.
Z pewnością jeszcze nie raz odwiedzę Sweet surrender. Dzięki takiej atmosferze, bardzo życzliwej obsłudze oraz smacznym daniom, to miejsce chyba nigdy się nie znudzi

Dziękujemy, Sylwia W
Zrecenzowano 15 stycznia 2016

Nigdy jeszcze nie byłam w tak ciekawym miejscu :)
Wystrój jak w domu, czułam się tam naprawdę bardzo komfortowo :) Miłe miejsce do spotkania przy kawie bądź herbacie :)

Dziękujemy, Dianakolo95

Sweet Surrender — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Sweet Surrender? Podziel się wrażeniami!