“Świetny pomysł”
Pyra Bar — recenzja

Pyra Bar
Zamów online
Nr 6 wśród 11 Szybkie posiłki (Poznań)
Kuchnie: Polska, Współczesna, Zdrowa
Polecane, biorąc pod uwagę: Kuchnia miejscowa
Opis: Być w Pyrlandii i nie zjeść w Pyra Barze? Obowiązkowy punkt na mapie gastronomicznej miasta dla wszystkich ciekawych ziemniaka w wielu odsłonach, zarówno tych klasycznych jak i mniej oczywistych. Zajrzyj do nas i przekonaj się jak intrygująca i smaczna może być poznańska pyra. Do zobaczenia!!!
Zrecenzowano 9 stycznia 2018

Bardzo lubię restauracje/bary, które specjalizują się w czymś i robią to świetnie, dlatego spodobał mi się pomysł Pyra bar, gdzie w każdym daniu głównym składnikiem są po prostu ziemniaki. Opcje na słono i na słodko, wegetariańskie i dla mięsożerców, każdy powinien czuć się usatysfakcjonowany.

Termin wizyty: grudzień 2017
Dziękujemy, maly_chomik

Zrecenzowano 7 stycznia 2018

Świetne miejsce do pokazania znajomym odwiedzającym Poznań, ale również na codzienne wypady na obiad. Niedrogo, wesoło i oryginalnie. Polecam:)

Termin wizyty: styczeń 2018
Dziękujemy, Joanna S
Zrecenzowano 29 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

W pyra barze dostaliśmy Smacznie i szybko podane Dania. Bar nie jest za duży , było sporo ludzi w rożnym wieku,są tu serwowane Dania głownie ziemniaczane ,jest tez menu dnia i jest to zupa,danie glowne,sałata i deser. Można się najeść ,ceny standardowe.polecam

Termin wizyty: grudzień 2017
1  Dziękujemy, Piotr Z
Zrecenzowano 20 grudnia 2017

Zwiedzając Poznań trafiliśmy do tego baru całkiem przypadkiem, nie leży on bowiem przy trasach spacerowych. Na parkowanie w pobliżu nie ma co liczyć.
Sam lokal niewielki, by nie rzec-nieco ciasny. Wystrój też nie oszałamia. Obsługa dość miła i aktywna wobec klienta. Na dania długo się nie czeka.
Zamówiliśmy zapiekanki: zBoczek i Pomielone Gary. Obie dość smaczne z jednym ale: boczku i mielonego za wiele tam nie było. Ot, dania na zapchanie żołądka. Cenę uznaliśmy więc za nieco zawyżoną. I zmieniliśmy lokal na obiekt z czymś bardziej treściwym.
Wydaje się, że jest to bar najwyżej średniej klasy, obliczony na żywienie studenckiej braci lub wycieczek szkolnych . Tłoku nie zauważyliśmy: w czasie naszego tam pobytu, około 13-ej, w lokalu były tylko dwie inne osoby. Prawdopodobnie właśnie studenci.
Lokalnego kolorytu tu raczej nie dostrzegłem. Chyba, że w oszczędzaniu na dodatkach do dań. Albo w samych pyrach…

Termin wizyty: październik 2017
Dziękujemy, Monecheri
Zrecenzowano 10 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Szukając miejsca z regionalnymi pyrami, udałem się do Pyra Baru..
Średniej wielkości lokal, dość spore obłożenie mimo godzin południowych w środku tygodnia, oraz miła Pani za ladą która potrafi doradzić i pomóc w wyborze. Ostatecznie wybrałem PyrSalomon, czyli zapiekankę z ziemniaczanych talarków, wędzony łosoś, suszone pomidory, por, camembert, śmietanka, mozzarella. Było to bardzo smaczne, cieszyłem się bo było to pierwsze podejście do pyr i myślę, że nie ostatnie. Szybko podane, czysto w lokalu, dobra cena.. Zdecydowanie polecam! :)

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, KrystianWawa

Pyra Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Pyra Bar? Podziel się wrażeniami!