Kilkanaście spacerów z grupa PoPoznaniu.pl

Regularnie bierzemy udział w wycieczkach organizowanych przez PoPoznaniu.pl i jesteśmy zachwyceni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
skoczusia
Poznań, Polska
Wycieczka szlakiem królewskim

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
Poznanianka2

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Wspaniale spędzony czas. Prawie dwugodzinny spacer po Starym Mieście w Poznaniu. Przewodnicy doskonale nawiązują kontakt z turystami. Nie masz zupełnie wrażenia, że jesteś na lekcji historii, ale że przenosisz się w poprzednie stulecia i aktywnie uczestniczysz w tamtych realiach. Mnóstwo ciekawostek związanych z Poznaniem. Brawo!!!

1  Dziękujemy, Poznanianka2
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Podwieczorki tematyczne to super sposób na zwiedzanie Poznania , zawsze dowiaduję się czegoś nowego o mieście w którym mieszkam całe życie. Oczywiście dużą zasługę w tym,że wycieczki są tak atrakcyjne mają doskonali przewodnicy ,którzy potrafią każdą historie przekazać w przystępny sposób.Bardzo polecam poznaniakom i turystom.

2  Dziękujemy, irena5565
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Ciekawa wycieczka nawet na upalne przedpołudnie. Ciekawe uzupełnienie dotychczas zdobytej wiedzy historycznej, ukierunkowane na nasz poznański fyrtel. Polecam!!!
Super!!!

2  Dziękujemy, Poznanianka2019
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa wycieczka, 2 h minęły za szybko,
Uwielbiam te wycieczki, świetnie spędzony czas, bardzo atrakcyjna lekcja historii, dużo dobrego humoru,

2  Dziękujemy, 967sylwias
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Bardzo ciekawa wycieczka, pełna humoru. Prowadzona z pasją i zainteresowaniem przez p. Piotra. Polecam wszystkim!

2  Dziękujemy, maciostefek