Kilkanaście spacerów z grupa PoPoznaniu.pl

Regularnie bierzemy udział w wycieczkach organizowanych przez PoPoznaniu.pl i jesteśmy zachwyceni... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019
skoczusia
Poznań, Polska
PoKoziołki

Świetnie spędzone 2 godziny czasu, polecam każdemu, kto odwiedza Poznań:-) Pan Piotr który nas... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019
Coastal536419

Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Podwieczorki tematyczne to super sposób na zwiedzanie Poznania , zawsze dowiaduję się czegoś nowego o mieście w którym mieszkam całe życie. Oczywiście dużą zasługę w tym,że wycieczki są tak atrakcyjne mają doskonali przewodnicy ,którzy potrafią każdą historie przekazać w przystępny sposób.Bardzo polecam poznaniakom i turystom.

2  Dziękujemy, irena5565
Zrecenzowano: 31 lipca 2019

Ciekawa wycieczka nawet na upalne przedpołudnie. Ciekawe uzupełnienie dotychczas zdobytej wiedzy historycznej, ukierunkowane na nasz poznański fyrtel. Polecam!!!
Super!!!

2  Dziękujemy, Poznanianka2019
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo ciekawa wycieczka, 2 h minęły za szybko,
Uwielbiam te wycieczki, świetnie spędzony czas, bardzo atrakcyjna lekcja historii, dużo dobrego humoru,

2  Dziękujemy, 967sylwias
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Bardzo ciekawa wycieczka, pełna humoru. Prowadzona z pasją i zainteresowaniem przez p. Piotra. Polecam wszystkim!

2  Dziękujemy, maciostefek
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Fascynujące opowieści o tej nieco (niesłusznie) zapomnianej dzielnicy Poznania - o lokalnym handlu, manufakturach, solidarności cygarników, "czarownicy", piorunie kulistym, dzielnicowych legendach - Franku Szramie i Ślepym Antku. Odkrywanie miejsc, w które by się raczej nie zajrzało i szczegółów, na które pewnie by się nie zwróciło uwagi. Najserdeczniej polecam wycieczkę z przewodniczką Hanią (PoPoznaniu) po poznańskiej Wenecji!

2  Dziękujemy, NutkoTrip