Poznań

“Mega godni polecenia”
Taj india — recenzja

Taj india
Nr 39 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Indyjska
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje

Ktoś kto napisal recenzje o tym ze przrkraczajac prog tej restauracji mozna poczuc juz ze mamy z czyms dobrym do czynienia maial racje, naprawde godni polecenia pyszne posilki , mega wyczowalne aromatyczne przyprawy ...wszystko godne polecenia...a do tego piekne widoki na Maltę

Dziękujemy, Krzysztof Ż

Zrecenzowano 16 września 2019 z urządzeń przenośnych

Niedzielny obiad zjedliśmy w malowniczo położonej restauracji tuż przy jeziorze maltańskim. Bardzo obfite porcje i smaczne zupy. Musieliśmy spakować sobie na wynos. Jedzenie orientalne, nie każdemu przypada do gustu - ocena jedzenia jednak pozytywna.

Dziękujemy, marceliano7
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja świetna, bajkowy wystrój. Jedzenie przepyszne, szybko podawane.
Bardzo fajnie sprawdzi się na randkę.

Dziękujemy, D9221PYannak
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

najlepsza hinduska restauracja w Poznaniu. kropka.
są inne smaczne ale ta jest najlepsza.
jadłem tam jako dziecko, jadam tam teraz - jest folklorek, ale jedzenie TOP!

1  Dziękujemy, krzysztofdrabowicz
Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Na wstępie chciałbym podziekować Pani Katarzynie która zawsze świetnie nam doradzi w sprawie świeżej potrawy i doboru dodatków. Takiej obsługi z wieloletnim doświadczeniem dziś próżno szukać na rynkowch jadłodajniach.
Restauracja od lat przyciąga swoim klimatem, aromatem potraw i wspaniałym wystrojem.
Jagnięcina wspaniała, chleb z pieca Tandor i najlepszy na świecie sos miętowy.
O wielkich krewetkach nie wspominam ;)

Polecam w 100% To jedna z tych restauracji do kótrych nie ma wstydu zaprosić ważnych gości czy kontrachentów biznesowych.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, qczarq

Taj india — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Taj india? Podziel się wrażeniami!