“Nie polecam !!!”
Papavero — recenzja

Papavero
Nr 137 wśród 1 050 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 27 września 2019

Bardzo dziwna polityka firmy dzieciom do lat 6 ❌❌❌ a już +6 tak a jaka to różnica???
Albo kreujecie się na restauracje adults only albo nie róbcie nie potrzebnych cyrków !!!!
Słabe to. Jedzenie dobre ale polityka firmy zostawia dużo do życzenia. I teraz pytanie czy warto wspierać taka firmę ?!

5  Dziękujemy, Magdalena M

Zrecenzowano 22 lipca 2019

Karta nie za bardzo rozbudowana, lecz na pewno każdy wybierze coś dla siebie. Już od dawna miałem ochotę na kaczkę, warto było poczekać tutaj jest po prostu doskonała.

Dziękujemy, jbil56
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WiktoriaC344, Właściciel, PapaveroOdpowiedź udzielona 23 czerwca 2020

Dziękujemy bardzo za opinię! Zapraszamy ponownie! :)

Zrecenzowano 13 maja 2019

Slyszac od dawna legendy o slynnej kaczce w Papavero bedac z wizyta weekendowa w Poznaniu postanowilismy jej zatem wreszcie skosztowac. Kaczka byla rzeczywiscie wyborna, tak jej towarzyszaca jej czerwona modra kapusta. Slabsze byly natomiast zbyt suche pyzy towarzyszace temu daniu, czego nie zrekompensowal niestety smaczny sos.Swietny byl rowniez chlodnik.
Na drugim biegunie smakow znalazla sie natomiast oferta ze szparagowego festiwalu. Zupa z bialych szparagow zbyt malo klarowna i wodnista.Pierogi ze szparagami takze smakowo i ilosciowo bardzo rozczarowaly.

Dziękujemy, HanitaaB

Dzień dobry, dziękujemy za opinię. Pani uwagi przekażemy naszym kucharzom. Zapraszamy ponownie, aby przekonać się, że jest u nas naprawdę smacznie! :)

Zrecenzowano 7 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dziś z żoną wybraliśmy się po dłuższym czasie do poznańskiego Papavero na obiad..w ramach restaurant week skrócone menu do 2 opcji także obie wzięliśmy..
Pierwsze menu
Przystawka:krem z selera i pietruszki bardzo dobry
Danie główne: kaczka z pyzami i czerwona kapusta mistrzostwo!!
Deser Pana cotta z kaviorem z limonki bardzo dobra
Drugie menu
Przystawka :Grillowane tofu na salatach z granatem - dobre
Danie glowne: szpinakowe tagliatelle z bocznuakami, suszonymi pomidorami i parmezanem - jak dla mnie przecietne z dwóch powodów po pierwsze makaron był za bardzo rozgotowany a drugie całość dania zbyt tłusta na tyle że koszule miałem zachlapana przez zrywajacy się makaron
Deser Pana cotta z kaviorem z limonki dobry +
Dwa drinki Martini z tonic dopelnilo całości
Całościowo udane wyjście na pewno wrócimy!!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, dominikptaszynski

Dzień dobry, już nie możemy się doczekać kolejnej Państwa wizyty. Zapraszamy w nasze progi, jest równie smaczne, ale z nową kartą. Pozdrowienia :)

Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia, miła obsługa, ceny dość wysokie. Bardzo smaczne ślimaki, dobre czeskie piwo. Fajne miejsce na wieczorny wypad w gronie znajomych.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, przemyslawv

Dzień dobry, bardzo dziękujemy za opinię. Zapraszamy ponownie do naszej restauracji! :)

Papavero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Borówiec, Wielkopolska

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Papavero? Podziel się wrażeniami!