“Smacznie i sympatycznie”
Papavero — recenzja

Papavero
Nr 118 wśród 1 056 Restauracje (Poznań)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 17 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra kuchnia, miła obsługa, ceny dość wysokie. Bardzo smaczne ślimaki, dobre czeskie piwo. Fajne miejsce na wieczorny wypad w gronie znajomych.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, przemyslawv

Zrecenzowano 26 grudnia 2018

PODROŻAŁO , a jedzenie się POGORSZYŁO, Kaczka jedna z najlepszych tym razem bardzo twarda, barszcz czerwony bardzo octowy, a piernik gorzki okropny i bardzo drogi malutka jedna porcja 22zł. Mała herbatka 14 zł, a Tiramisu 18 zł ok, ale cena herbaty....? Oj to nie jest to co było przez tyle lat i chyba kucharz się zmienił....... Oj długą przerwę zrobię, zanim ponownie odwiedzę.

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, magdalena s
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: WiktoriaC344, Właściciel, PapaveroOdpowiedź udzielona 10 lutego 2019

Bardzo przykro nam to czytać. Dokładamy wszelkich starań, aby było u nas możliwie jak najlepiej. Zachęcamy do ponownych odwiedzin i przekonania się, że w Papavero jest naprawdę smacznie.

Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Jestem zawiedziony po remoncie! gdzie ta romantyczna ciepła restauracja! gołe stoły bez obrusów obsługa z pierwszej łapanki kompletnie sie nie znała na swojej pracy! wódkę musieliśmy sobie polewać sami! postawiona w stół bez kilera! ogólnie o dwie klasy w dół! do ryby sos dostaliśmy jak już była zjedzona a wątróbkę dostaliśmy zimną! o godzinie 16stej nie było już sarniny!

Termin wizyty: grudzień 2018
1  Dziękujemy, Marcel S

Bardzo nam przykro, że nie sprostaliśmy Pana oczekiwaniom. Może jednak da nam Pan kiedyś jeszcze jedną szansę?

Zrecenzowano 13 września 2018 z urządzeń przenośnych

Pyszny obiad w cudownej restauracji. Profesjonalna obsługa. Kaczka rozpływała się w ustach. Dobry stosunek ceny do jakości.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, parisss0

Dziękujemy za recenzję i zapraszamy ponownie!

Zrecenzowano 14 lipca 2018

od 15 lat pierwszy raz się zawiodłam, zmniejszone porcję!!!!. Polędwicy tyle co kotek napłakał , sałata w foremce i owoce (nie pasujące tj. arbuz.) malina szt. 1, 4 szt. jagody .......... Ogólnie przekombinowane i nie nadaje się jako danie główne, może na przekąskę......... Poza tym wprowadzono nową modę na otwartą witrynę na oścież. Wszystkie zapachy z przejeżdzających aut, no i hałas. Gdybym chciała w takich warunkach spożywać posiłek, to wybrałabym restaurację z ogródkiem. A dodam, że okna restauracji są w odległości 2 m od jezdni. Hałas, aut inaczej się odczuwa na wolnej przestrzeni, a inaczej w pomieszczeniu. Następnym razem po prostu zrezygnuję z posiłku.

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, magdalena s

Pani Magdaleno, mamy jednak nadzieję, że da nam Pani jeszcze szansę. Zapraszamy do Papavero i pozdrawiamy!

Papavero — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Papavero? Podziel się wrażeniami!