“Polecam”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 43 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Trzeba czekac na stolik ( zawsze- trzecia wizyta) ale warto.Smacznie, duzy wybór. Dla gluten free i vege fajne oocje. Ceny niskie. Jedynie przeszkadza zapach dań ktorym przesiąkasz na wylot.Ale kolejny miły smaczny wieczór. Odwiedzajcie.

Dziękujemy, europazpsem

Wszystkie dania jakie dotychczas jadłam w manekinie wraz z rodziną były minimum smaczne, a zazwyczaj bardzo dobre! Manekin nie jest wykwintną knajpą i nie zaskakuje niczym oryginalnym, ale jest sprawdzonym klasykiem, w którym nikt się nie rozczaruje i każdy znajdzie coś dla siebie!

Dziękujemy, qbiakm

Niestety w tym lokalu zbyt wiele rzeczy poszło nie tak, aby mógł otrzymać on wyższą ocenę. Przyszliśmy w sobotę przed południem (11:20) jednak kelnerką odmówiła nam podania śniadania (wg karty są one podawane do 11:30. Tłumaczyła to faktem, że ktoś z ekipy nie przyszedł na czas i mają teraz duże opóźnienia. Ostatecznie zdecydowała się jednak przyjąć to zamówienie, a po chwili refleksji kilka razy nas przepraszała. Za to plus! Kelnerka wyszła z twarzą z całej sytuacji i ostatecznie oceniam obsługę na plus. Jednak na posiłek czekaliśmy blisko GODZINĘ. Kto ma czas czekać godzinę na śniadanie? Okazało się również, że zamówienie zostało pomylone i otrzymałem naleśniki z pieczarkami zamiast szynki. Generalnie lokal zasluguje na jakość potraw na jakieś 4 gwiazdki, dziś ma pewno nie więcej niż 2.

Dziękujemy, kubucha

Ogólnie wizyta udana, ale nie obyło się bez przeszkód. Kolejka do wejścia wychodzi na chodnik. na Plus trzeba zaliczyć, że zostaliśmy poinformowani o tym, że czas oczekiwania na zamówienie jest dziś dłuższy i wynosi od 35-40 minut, mimo tego jednak to było ponad 40 minut. Koniec końców jedzenie super smaczne oraz klimat przyjemny, chodź w samym lokalu jest trochę głośno.
Sosy oraz sposób podania bardzo przyjemne. Polecam warto poczekać w kolejce na stolik.

1  Dziękujemy, misteriu11
Zrecenzowano 9 września 2019

Byłem ze znajomymi, którzy wciągali naleśniki, a ja akurat ich nie jadam. Czułem się nieco wyalienowany przy samym piwku. W karcie chyba były same naleśniki, nie zauważyłem niczego innego, a nawet jak było, to jakoś niewyeksponowane, że to nie naleśnik. W sumie kelner widząc, że klient w towarzystwie nic nie zamawia oprócz piwa, powinien zaproponować coś innego, chyba, że rzeczywiście w tej knajpie nie ma niczego poza naleśnikami. Ogólnie tłoczne, tzw. modne miejsce.

Dziękujemy, _Marcin_Joanna_

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!