“Smaczna przygoda”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 43 wśród 1 083 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje

Ogólnie wizyta udana, ale nie obyło się bez przeszkód. Kolejka do wejścia wychodzi na chodnik. na Plus trzeba zaliczyć, że zostaliśmy poinformowani o tym, że czas oczekiwania na zamówienie jest dziś dłuższy i wynosi od 35-40 minut, mimo tego jednak to było ponad 40 minut. Koniec końców jedzenie super smaczne oraz klimat przyjemny, chodź w samym lokalu jest trochę głośno.
Sosy oraz sposób podania bardzo przyjemne. Polecam warto poczekać w kolejce na stolik.

1  Dziękujemy, misteriu11

Zrecenzowano 9 września 2019

Byłem ze znajomymi, którzy wciągali naleśniki, a ja akurat ich nie jadam. Czułem się nieco wyalienowany przy samym piwku. W karcie chyba były same naleśniki, nie zauważyłem niczego innego, a nawet jak było, to jakoś niewyeksponowane, że to nie naleśnik. W sumie kelner widząc, że klient w towarzystwie nic nie zamawia oprócz piwa, powinien zaproponować coś innego, chyba, że rzeczywiście w tej knajpie nie ma niczego poza naleśnikami. Ogólnie tłoczne, tzw. modne miejsce.

Dziękujemy, _Marcin_Joanna_
Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzonko, ale niestety restauracja jest wiecznie zatłoczona. Mimo to zdecydowanie warto odwiedzić:))

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, iguccci
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin, jak manekin, daje dobre jedzenie na każde podniebienie. Niestety z powodu tłoku za bardzo przypomina mi to szybki bar mleczny. My usiedlismy przy stoliku na zewnątrz, nie było tam za ładnie, a sam stolik się kołysał, ponieważ stał na kostce brukowej. Radzę zwrócić uwagę na takie szczegóły, ponieważ irytują w trakcie posiłku. Jedzenie smaczne.

Dziękujemy, wilczycahoro
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne naleśniki zarówno wytrawne jak i na słodko. Pyszna pomidorowa krem. Ceny adekwatne do porcji. Lokal na Kwiatowej często oblegany, przez co tworzą się kolejki. Warto jednak postać kilka minut, aby zjeść tu obiad. Zawsze chętnie wracam

Dziękujemy, sklaudia

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!