Poznań

“Dobre, acz tłoczono”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 45 wśród 1 086 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Manekin, jak manekin, daje dobre jedzenie na każde podniebienie. Niestety z powodu tłoku za bardzo przypomina mi to szybki bar mleczny. My usiedlismy przy stoliku na zewnątrz, nie było tam za ładnie, a sam stolik się kołysał, ponieważ stał na kostce brukowej. Radzę zwrócić uwagę na takie szczegóły, ponieważ irytują w trakcie posiłku. Jedzenie smaczne.

Dziękujemy, wilczycahoro

Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne naleśniki zarówno wytrawne jak i na słodko. Pyszna pomidorowa krem. Ceny adekwatne do porcji. Lokal na Kwiatowej często oblegany, przez co tworzą się kolejki. Warto jednak postać kilka minut, aby zjeść tu obiad. Zawsze chętnie wracam

Dziękujemy, sklaudia
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie smaczne, w sporej ilosci. Niestety ten czar psuje obsluga - mlode, nadasane dziewczyny, ktore sprawiaja wrazenie, ze ich najwiekszym problemem w pracy jest gosc lokalu. Jedna z nich klocila sie z gosciem ze stolika obok zamiast rzeczowo wyjasnic nieporozumienie. Ja, pomimo zgloszenia potrzeby kontaktu z obsluga czekalam 7 minut na uwage, ktora przykulo dopiero moja zbieranie sie do wyjscia. Oczywiscie nie zeby przejac inicjatywe i zalatwic sprawe tylko zeby uslyszec zdziwione 'to inna kolezanka nie przyszla?' - od pani obslugujacej mnie od samego poczatku. To chyba jakis zart. Zero panowania nad sala.

Dziękujemy, 359kaw
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejscówka sama w sobie klimatyczna choć wydaje mi się ze trochę mało logiczna wewnątrz ( Mogę się mylić )
Nie o logikę a o smaki chodzi :) i tutaj mogę powiedzieć tylko ze była to kolejna wizyta w tym miejscu i na pewno nie ostatnia, i znów się nie zawiedliśmy :)
Naleśniki wytrawne jak i te na słodko oraz sałatki są po prostu pyszne :)
Polecam w 100 %

Dziękujemy, lukaszyczek
Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Obsługa straszna, telefonu nikt nie odbiera przez cały dzień totalna kpina bo tym samym można zrobić rezerwacji, obsługa ma głęboko gdzies konsumenta!

Dziękujemy, Bartosz Diabeł G

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!