“Świetne „ PLACKI i ZIELONE „ ”
Manekin — recenzja

Manekin
Nr 44 wśród 1 084 Restauracje (Poznań)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejscówka sama w sobie klimatyczna choć wydaje mi się ze trochę mało logiczna wewnątrz ( Mogę się mylić )
Nie o logikę a o smaki chodzi :) i tutaj mogę powiedzieć tylko ze była to kolejna wizyta w tym miejscu i na pewno nie ostatnia, i znów się nie zawiedliśmy :)
Naleśniki wytrawne jak i te na słodko oraz sałatki są po prostu pyszne :)
Polecam w 100 %

Dziękujemy, lukaszyczek

Zrecenzowano 24 sierpnia 2019

Obsługa straszna, telefonu nikt nie odbiera przez cały dzień totalna kpina bo tym samym można zrobić rezerwacji, obsługa ma głęboko gdzies konsumenta!

Dziękujemy, Bartosz Diabeł G
Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne naleśniki Oreo, pyszny żurek w chlebie, a w dodatku miła obsługa i smaczne piwo. Brawo ! :)

Dziękujemy, Szifo
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Bardzo sympatyczna atmosfera jedzenie smaczne ciekawe smaki. Polecam odwiedzić te miejsce. Zaglądamy co jakiś czas standard trzyma się tak samo bardzo miło spędzamy czas.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, PlanetStudio
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019

Knajpa specjalizująca się w naleśnikach, które są smaczne i w cenie około 15-20zł na wytrawnie, jak i na słodko. Głównym minusem jest częsta kolejka przed wejściem i dosyć długo czas oczekiwania i ciągły hałas.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, Agata M

Manekin — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Poznań, Wielkopolska

Byłeś(-aś) w Manekin? Podziel się wrażeniami!