Poznań
Zrecenzowano: 20 października 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel Royal to dosyć kameralny hotel położony w centrum Poznania.

Pokój jednoosobowy trochę mały, aczkolwiek sprawia wrażenie bardzo przytulnego. Niestety widok z okna nie zachwyca. Czystość w pokoju nie pozostawia nic do zarzucenia, na wyposażeniu znajdziemy: TV, przybory kosmetyczne, czajnik, kawę i herbatę (jedna porcja - trochę mało), wodę - suszarka i żelazko na życzenie.

Dużym atutem hotelu jest jego lokalizacja - jedna z lepszych w Poznaniu - niedaleko stare miasto, mnóstwo restauracji, przystanki tramwajowe i autobusowe.

Śniadanie bardzo dobre, dosyć duży wybór chociaż bez „fajerwerków”.

Ogólnie hotel bardzo polecam - jedyny minus to brak windy, a w lecie może dokuczać brak klimatyzacji.

Termin pobytu: październik 2019
Dziękujemy, Pregola
Zrecenzowano: 13 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

W pokoju bardzo czysto. Troszkę mały. W hotelu spędziłam jeden nocleg ale miałam okazję zjeść lunch i kolacje, która była pyszna. Obsługa hotelowa wporzadku. Jedyny minus to bardzo cienkie ściany słychać każdą osobę przechodząca na korytarzu szczególnie uciążliwe w nocy.

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, dariaku38
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy jedną dobę. Dostaliśmy przyjemny pokój z bardzo wygodnym, podwójnym łóżkiem. Jako główną zaletę można podać lokalizację - blisko do centrum starego miasta, ale także spokojnie można dojść spacerem do dworca PKP (dla niezmotoryzowanych). W pokoju, jak i w łazience było czysto. Jedyny mankament, jaki zauważyliśmy, to słabo wyciszone pokoje, w związku z czym było słychać, co się dzieje na korytarzu. Poza tym cała reszta na plus, przy następnej okazji prawdopodobnie również skorzystalibyśmy z usług tego hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MWEP123
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

W hotelu spędziłem 2 noce służbowo. Pokój był wyjątkowo mały, zazwyczaj nocując w hotelach sieciowych człowiek odzwyczaja się od takiej klaustrofobii. Cena raczej wysoka choć jak na standardy w Poznaniu i tak niska. Dobre śniadanie, mały parking z ograniczoną liczbą miejsc. Bardzo dobra lokalizacja jeśli ktoś potrzebuje być w centrum a jednocześnie w cichym miejscu.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bobekcacy
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo kameralny, mały z miła obsługą. Czyste pokoje z lekko skrzecząca podłoga. Dobra wylotówka na rynek. Smaczne jedzenie i dobrze śniadania. Przez cztery dni szkoleń można było skosztować codziennie innych specjałów i nic nie zawiodło. Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, TyGoPo