Poznań
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

W hotelu spędziliśmy jedną dobę. Dostaliśmy przyjemny pokój z bardzo wygodnym, podwójnym łóżkiem. Jako główną zaletę można podać lokalizację - blisko do centrum starego miasta, ale także spokojnie można dojść spacerem do dworca PKP (dla niezmotoryzowanych). W pokoju, jak i w łazience było czysto. Jedyny mankament, jaki zauważyliśmy, to słabo wyciszone pokoje, w związku z czym było słychać, co się dzieje na korytarzu. Poza tym cała reszta na plus, przy następnej okazji prawdopodobnie również skorzystalibyśmy z usług tego hotelu.

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, MWEP123
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

W hotelu spędziłem 2 noce służbowo. Pokój był wyjątkowo mały, zazwyczaj nocując w hotelach sieciowych człowiek odzwyczaja się od takiej klaustrofobii. Cena raczej wysoka choć jak na standardy w Poznaniu i tak niska. Dobre śniadanie, mały parking z ograniczoną liczbą miejsc. Bardzo dobra lokalizacja jeśli ktoś potrzebuje być w centrum a jednocześnie w cichym miejscu.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, bobekcacy
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo kameralny, mały z miła obsługą. Czyste pokoje z lekko skrzecząca podłoga. Dobra wylotówka na rynek. Smaczne jedzenie i dobrze śniadania. Przez cztery dni szkoleń można było skosztować codziennie innych specjałów i nic nie zawiodło. Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TyGoPo
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel klimatyczny- stylizowany na stary.
Pokoje czyste i zadbane. Minusem był bardzo mały pokój. Dla jednej osoby Ok, ale przy dwóch byłby duży problem.

Fajne kosmetyki dobrej jakości.
Fajne położenie w samym centrum.

Minusem jest parking gdzie nie ma miejsc a nawet jak są to nie wjedzie się tam większym samochodem, a nawet jak się wjedzie to ryzykuje się tym ze ktoś go zarysuje.
Jest drugi parking na który trzeba iść Ok 400-500 m. To trochę niewygodne jeśli ma się bagaże.

Ogólnie polecam
Dobry stosunek jakości do ceny.

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Lixy0
Zrecenzowano: 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Obok NH aczkolwiek całkowicie inny. Dość klimatyczny, na pierwszy rzut oka miły i przyjemny. Problemem jednak jest hałas.
Loteria z pokojami, czasami się trafi lepszy a czasami gorszy w tej samej cenie. Jednak ceny nie są wygórowane, lokalizacja dobra wiec na noc/dwie można się zatrzymać.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, 562michalc