Poznań
Zrecenzowano: 20 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo kameralny, mały z miła obsługą. Czyste pokoje z lekko skrzecząca podłoga. Dobra wylotówka na rynek. Smaczne jedzenie i dobrze śniadania. Przez cztery dni szkoleń można było skosztować codziennie innych specjałów i nic nie zawiodło. Polecam

Termin pobytu: kwiecień 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, TyGoPo
Zrecenzowano: 4 marca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel klimatyczny- stylizowany na stary.
Pokoje czyste i zadbane. Minusem był bardzo mały pokój. Dla jednej osoby Ok, ale przy dwóch byłby duży problem.

Fajne kosmetyki dobrej jakości.
Fajne położenie w samym centrum.

Minusem jest parking gdzie nie ma miejsc a nawet jak są to nie wjedzie się tam większym samochodem, a nawet jak się wjedzie to ryzykuje się tym ze ktoś go zarysuje.
Jest drugi parking na który trzeba iść Ok 400-500 m. To trochę niewygodne jeśli ma się bagaże.

Ogólnie polecam
Dobry stosunek jakości do ceny.

Termin pobytu: marzec 2018
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Lixy0
Zrecenzowano: 25 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Obok NH aczkolwiek całkowicie inny. Dość klimatyczny, na pierwszy rzut oka miły i przyjemny. Problemem jednak jest hałas.
Loteria z pokojami, czasami się trafi lepszy a czasami gorszy w tej samej cenie. Jednak ceny nie są wygórowane, lokalizacja dobra wiec na noc/dwie można się zatrzymać.

Termin pobytu: luty 2018
Dziękujemy, 562michalc
Zrecenzowano: 27 grudnia 2017

Hotel na bardzo dobrym poziomie. Pokoje bardzo czyste i zadbane. Dobry wystrój. Miałam pokój na 3 piętrze-duża łazienka z obszernym prysznicem, pokój też dość duży. Dobre kosmetyki ze świetną linią zapachową :-) Śniadanie bardzo bogate i urozmaicone. Wszystko świeże i smaczne. Wg mnie Hotel ma tylko jeden mankament-brak windy. Obsługa jest pomocna, zawsze gotowa zanieść bagaż do pokoju, jednak nie wyobrażam sobie starszej osoby biegającej (nawet bez bagażu) po dość stromych schodach. Poza tym wszystko wzorowo.

Termin pobytu: grudzień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, szczyrbowska
Zrecenzowano: 25 grudnia 2017

Pobyt był na jedną noc. Czysto i schludnie. Jedzenia nie próbowałem bo blisko rynek i restauracje. Jedyny mankament to to, że była podana informacja, że przy wejściu do hotelu jest bardzo mały parking - nikt jednak nie wspomniał, że mieści się tam może 5-7 aut, i jak wjedziesz większym autem, cudem można stamtąd wyjechać. Ale to szczegół. Właściwy parking jest kawałek dalej także trzeba się trochę przejść. Ogólnie na plus.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa