84 USD
69 USD
Uwaga, okazja! 25% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 25% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (92 USD).

Don Prestige Residence(Poznań)(Świetna cena!)
53 USD
50 USD
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (58 USD).

84 USD
68 USD
Sheraton.com
Uwaga, okazja! 35% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 35% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (105 USD).

53 USD
51 USD
Uwaga, okazja! 20% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 20% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (64 USD).

Poco Loco Hostel(Poznań)(Świetna cena!)
33 USD
29 USD
  • Bezpłatny parking
Dobranoc Hostel & Apartamenty(Poznań)(Świetna cena!)
24 USD
  • Restauracja
57 USD
  • Restauracja
Uwaga, okazja! 26% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 26% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (77 USD).

88 USD
  • Basen
Novotel Poznan Malta(Poznań)(Świetna cena!)
52 USD
Zrecenzowano 26 czerwca 2017

Hotel znajduje się w centrum i właściwie to jest jedyna jego zaleta. Pomijając to, że wyposażenie pokoju to prl totalny, obsługa jest beznadziejna to w pokoju było nieposprzątane. Moje drzwi do pokoju wygldały jak takie do składzika na szczotki. Gdy wchodzi się do pokoju czuć dziwny, nieprzyjemny zapach... toalety. W łazience pod prysznicem były czyjeś włosy, to samo w umywalce. Dodatkowo śmierdziało jak w wc na dworcu. Zapewne przez nieumytą toalete. W pokoju łóżko, na którym brzydziłam się spać, na dodatek pościel była w różowe chmurki jak dla dzieci. Telewizji nie ma co dotykać nawet,bo sprzet ten czasy swojej nowości miał jakieś 20 lat temu. "Uroku" dodają stare brudne firany. W pokoju jest głośno, ponieważ tuż obok jeżdzą tramwaje. W pokoju było duszno ( a na zewnatrz nie było wcale gorąca) wiec w nocy musiałam otworzyć okno. Mogłam więc albo się udusić albo nie spać przez jeżdzące tramwaje. wiec wyszło na jedno.
Śniadanie też beznadziejne, niesmaczne.
Wiem, że cena zachęca, bo sama właśnie dlatego się skusiłam ale nigdy więcej.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż w pojedynkę
2  Dziękujemy, Magda Z
Zrecenzowano 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ostrzegam potencjalnych klientów przed tym hotelem. Tu wszystko jest źle. Zapach na korytarzu, widok przez okno, wyposażenie, wygoda poniżej normy. Łóżka nie nadają się nawet na rozpałke. Połamane szczeble na których leży za miękki materac.

Data pobytu: maj 2017, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, paprocky
Zrecenzowano 23 maja 2017

Jestem w tym hotelu częstym gościem od 10 lat prawie hotel absolutnie w stylu PRL :) tzn meble, wystój. Jednak czysto i schludnie w ostatnim roku bardzo zepsuła się obsługa, choć mój ostatni pobyt w kwietniu trochę już zmienił moje zdanie na plus :) zaleta jest śniadanie zawsze wliczone w cene i doskonała lokalizacja blisko dworca w dobrej cenie. kiedyś nie jeździłam tam zimą bo było srrrrasznie zimno przez stare okna, ostatnio i to sie zmieniło :) Polecam dla mało wymagających gości chcących zamieszkać w centrum :)

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od podwórka jest ciszej, za to widok kiepski
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 829aleksandram
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Ja wiem że hotel ma ponad 100 lat ale nie myślałem że wyposażenie pokoju też. Nieszczelne okna, stary kineskopowy telewizor z kilkoma śnieżącymi kanałami. W łazience prysznic bez zasłonki czy drzwiczek więc podczas kąpieli zachlapałem całą podłogę której oczywiście nie było czym wytrzeć . Za 140 zł oczekiwałem większego komfortu bo bywałem w różnym pensjonatach czy hostelach i za 60 zł miałem większy komfort niż tu. A stołówka z 8 stolikami na 80 pokoi to trochę mało

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel jest w Centrum . Plus blisko na Starówkę i Dworzec. Minus obok ruchliwa ulica i tramwaje
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Esky.pl
1  Dziękujemy, barti350
Zrecenzowano 21 lutego 2017

lokalizacja hotelu fatalna, hotel położony przy skrzyżowaniu ulic i tramwaje skręcające w prawo lub lewo wydają niesamowity pisk, nie można spać-potworny hałas nawet przy zamkniętych oknach, wyposażenie hotelu poniżej standardu, materace całe zaplamione, w umywalce nie działał kran-/zerwany gwint/ z ciepłą wodą, brak prysznica, jest tylko wanna, meble pamiętają pewnie czasy Gierka, jedynie na śniadanie nie można było narzekać-dobra, pomimo rezerwacji pokoju z łóżkiem małżeńskim okazało się na miejscu że nastąpiła pomyłka i pokoju nie było-był już zajęty, dzięki uporowi i determinacji przeniesiono gości do innego i nas zakwaterowano po godzinnym oczekiwaniu.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, PiotrasPoznan