“Najgorszy hotel w jakim byłem”
Hotel Lech — recenzja

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Hotel Lech
Miejsce nr 55 wśród 74 hoteli w Poznaniu
Zrecenzowano 28 maja 2017 z urządzeń przenośnych

Ostrzegam potencjalnych klientów przed tym hotelem. Tu wszystko jest źle. Zapach na korytarzu, widok przez okno, wyposażenie, wygoda poniżej normy. Łóżka nie nadają się nawet na rozpałke. Połamane szczeble na których leży za miękki materac.

Data pobytu: maju 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, paprocky

Zrecenzowano 23 maja 2017

Jestem w tym hotelu częstym gościem od 10 lat prawie hotel absolutnie w stylu PRL :) tzn meble, wystój. Jednak czysto i schludnie w ostatnim roku bardzo zepsuła się obsługa, choć mój ostatni pobyt w kwietniu trochę już zmienił moje zdanie na plus :) zaleta jest śniadanie zawsze wliczone w cene i doskonała lokalizacja blisko dworca w dobrej cenie. kiedyś nie jeździłam tam zimą bo było srrrrasznie zimno przez stare okna, ostatnio i to sie zmieniło :) Polecam dla mało wymagających gości chcących zamieszkać w centrum :)

Wskazówka dotycząca pokojów: W pokojach od podwórka jest ciszej, za to widok kiepski
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: kwietniu 2017, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, 829aleksandram
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Ja wiem że hotel ma ponad 100 lat ale nie myślałem że wyposażenie pokoju też. Nieszczelne okna, stary kineskopowy telewizor z kilkoma śnieżącymi kanałami. W łazience prysznic bez zasłonki czy drzwiczek więc podczas kąpieli zachlapałem całą podłogę której oczywiście nie było czym wytrzeć . Za 140 zł oczekiwałem większego komfortu bo bywałem w różnym pensjonatach czy hostelach i za 60 zł miałem większy komfort niż tu. A stołówka z 8 stolikami na 80 pokoi to trochę mało

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel jest w Centrum . Plus blisko na Starówkę i Dworzec. Minus obok ruchliwa ulica i tramwaje
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: kwietniu 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Esky.pl
Dziękujemy, barti350
Zrecenzowano 21 lutego 2017

lokalizacja hotelu fatalna, hotel położony przy skrzyżowaniu ulic i tramwaje skręcające w prawo lub lewo wydają niesamowity pisk, nie można spać-potworny hałas nawet przy zamkniętych oknach, wyposażenie hotelu poniżej standardu, materace całe zaplamione, w umywalce nie działał kran-/zerwany gwint/ z ciepłą wodą, brak prysznica, jest tylko wanna, meble pamiętają pewnie czasy Gierka, jedynie na śniadanie nie można było narzekać-dobra, pomimo rezerwacji pokoju z łóżkiem małżeńskim okazało się na miejscu że nastąpiła pomyłka i pokoju nie było-był już zajęty, dzięki uporowi i determinacji przeniesiono gości do innego i nas zakwaterowano po godzinnym oczekiwaniu.

• Data pobytu: lutym 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, PiotrasPoznan
Zrecenzowano 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

No cóż, po wejściu do pokoju zastanawiałem się czy tam zostać, czy spać w samochodzie. Tylko mróz spowodował że skorzystałem z tego strasznego miejsca. Nawet nie chce mi się o tym pisać. Jest to hotel dla ludzi którzy w każdych warunkach mogą przetrwać jedną noc. Śniadanie kiepskie, parówki moczą się w chłodnej wodzie, twaróg niebanalny. Unikajcie jeśli możecie.

Data pobytu: styczniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, Piotr S
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Poznań)
w odległości 1 km
System Hotel Poznan
Nr 54 z 74 w lokalizacji Poznań
Liczba recenzji: 175
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Hotel Lech? Podziel się wrażeniami!

Hotel Lech — dodatkowe informacje

Adres: ul. Swiety Marcin 74, Poznań 61-809, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Centralna > Wielkopolska > Poznań
Udogodnienia:
Restauracja
Styl hotelu:
Miejsce nr 55 wśród 74 hoteli w Poznaniu
Zakres cen: 184 zł–331 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:2-gwiazdkowy — Hotel Lech 2*
Liczba pokoi: 79
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Hotel Lech. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Lech Hotel Poznan

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?