Zrecenzowano: 23 maja 2017

Jestem w tym hotelu częstym gościem od 10 lat prawie hotel absolutnie w stylu PRL :) tzn meble, wystój. Jednak czysto i schludnie w ostatnim roku bardzo zepsuła się obsługa, choć mój ostatni pobyt w kwietniu trochę już zmienił moje zdanie na plus :) zaleta jest śniadanie zawsze wliczone w cene i doskonała lokalizacja blisko dworca w dobrej cenie. kiedyś nie jeździłam tam zimą bo było srrrrasznie zimno przez stare okna, ostatnio i to sie zmieniło :) Polecam dla mało wymagających gości chcących zamieszkać w centrum :)

Wskazówka dotycząca pokoi: W pokojach od podwórka jest ciszej, za to widok kiepski
Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, 829aleksandram
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Ja wiem że hotel ma ponad 100 lat ale nie myślałem że wyposażenie pokoju też. Nieszczelne okna, stary kineskopowy telewizor z kilkoma śnieżącymi kanałami. W łazience prysznic bez zasłonki czy drzwiczek więc podczas kąpieli zachlapałem całą podłogę której oczywiście nie było czym wytrzeć . Za 140 zł oczekiwałem większego komfortu bo bywałem w różnym pensjonatach czy hostelach i za 60 zł miałem większy komfort niż tu. A stołówka z 8 stolikami na 80 pokoi to trochę mało

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel jest w Centrum . Plus blisko na Starówkę i Dworzec. Minus obok ruchliwa ulica i tramwaje
Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Esky.pl
1  Dziękujemy, barti350
Zrecenzowano: 21 lutego 2017

lokalizacja hotelu fatalna, hotel położony przy skrzyżowaniu ulic i tramwaje skręcające w prawo lub lewo wydają niesamowity pisk, nie można spać-potworny hałas nawet przy zamkniętych oknach, wyposażenie hotelu poniżej standardu, materace całe zaplamione, w umywalce nie działał kran-/zerwany gwint/ z ciepłą wodą, brak prysznica, jest tylko wanna, meble pamiętają pewnie czasy Gierka, jedynie na śniadanie nie można było narzekać-dobra, pomimo rezerwacji pokoju z łóżkiem małżeńskim okazało się na miejscu że nastąpiła pomyłka i pokoju nie było-był już zajęty, dzięki uporowi i determinacji przeniesiono gości do innego i nas zakwaterowano po godzinnym oczekiwaniu.

Termin pobytu: luty 2017
1  Dziękujemy, PiotrasPoznan
Zrecenzowano: 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

No cóż, po wejściu do pokoju zastanawiałem się czy tam zostać, czy spać w samochodzie. Tylko mróz spowodował że skorzystałem z tego strasznego miejsca. Nawet nie chce mi się o tym pisać. Jest to hotel dla ludzi którzy w każdych warunkach mogą przetrwać jedną noc. Śniadanie kiepskie, parówki moczą się w chłodnej wodzie, twaróg niebanalny. Unikajcie jeśli możecie.

Termin pobytu: styczeń 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, skopio
Zrecenzowano: 26 października 2016

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony ulicy są bardzo głośne (zakręt torów tramwajowych)
Termin pobytu: październik 2016
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com