107 USD
89 USD
Uwaga, okazja! 17% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 17% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (107 USD).

Novotel Poznan Malta(Poznań)(Świetna cena!)
55 USD
  • Basen
Don Prestige Residence(Poznań)(Świetna cena!)
63 USD
61 USD
Hotels.com
Traffic Hotel(Poznań)(Świetna cena!)
37 USD
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (48 USD).

85 USD
77 USD
Uwaga, okazja! 15% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 15% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (91 USD).

72 USD
53 USD
51 USD
Hotels.com
Uwaga, okazja! 22% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 22% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (65 USD).

66 USD
  • Restauracja
Uwaga, okazja! 19% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 19% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (81 USD).

Dobranoc Hostel & Apartamenty(Poznań)(Świetna cena!)
  • Bar/Salon
Zrecenzowano 10 kwietnia 2017

Ja wiem że hotel ma ponad 100 lat ale nie myślałem że wyposażenie pokoju też. Nieszczelne okna, stary kineskopowy telewizor z kilkoma śnieżącymi kanałami. W łazience prysznic bez zasłonki czy drzwiczek więc podczas kąpieli zachlapałem całą podłogę której oczywiście nie było czym wytrzeć . Za 140 zł oczekiwałem większego komfortu bo bywałem w różnym pensjonatach czy hostelach i za 60 zł miałem większy komfort niż tu. A stołówka z 8 stolikami na 80 pokoi to trochę mało

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel jest w Centrum . Plus blisko na Starówkę i Dworzec. Minus obok ruchliwa ulica i tramwaje
  • Data pobytu: kwiecień 2017, podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Esky.pl
1  Dziękujemy, barti350
Zrecenzowano 21 lutego 2017

lokalizacja hotelu fatalna, hotel położony przy skrzyżowaniu ulic i tramwaje skręcające w prawo lub lewo wydają niesamowity pisk, nie można spać-potworny hałas nawet przy zamkniętych oknach, wyposażenie hotelu poniżej standardu, materace całe zaplamione, w umywalce nie działał kran-/zerwany gwint/ z ciepłą wodą, brak prysznica, jest tylko wanna, meble pamiętają pewnie czasy Gierka, jedynie na śniadanie nie można było narzekać-dobra, pomimo rezerwacji pokoju z łóżkiem małżeńskim okazało się na miejscu że nastąpiła pomyłka i pokoju nie było-był już zajęty, dzięki uporowi i determinacji przeniesiono gości do innego i nas zakwaterowano po godzinnym oczekiwaniu.

• Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, PiotrasPoznan
Zrecenzowano 16 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

No cóż, po wejściu do pokoju zastanawiałem się czy tam zostać, czy spać w samochodzie. Tylko mróz spowodował że skorzystałem z tego strasznego miejsca. Nawet nie chce mi się o tym pisać. Jest to hotel dla ludzi którzy w każdych warunkach mogą przetrwać jedną noc. Śniadanie kiepskie, parówki moczą się w chłodnej wodzie, twaróg niebanalny. Unikajcie jeśli możecie.

Data pobytu: styczeń 2017, podróż służbowa
1  Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 26 października 2016

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od strony ulicy są bardzo głośne (zakręt torów tramwajowych)
  • Data pobytu: październik 2016, podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com