Zrecenzowano: 13 czerwca 2016 z urządzeń przenośnych

Sympatyczny hotel w dobrej lokalizacji i z miłym personelem - od recepcji przez personel stołówki i kuchni po panie sprzątające.Przepyszne śniadania każdego dnia , polecam omlety z owocami.Dobra lokalizacja hotelu, bo jest blisko do centrum i na dworzec PKP.Dobra cena hotelu.

Data pobytu: listopad 2015, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, kajka40
Zrecenzowano: 24 maja 2016

Pokój skromny, czysty, trochę z poprzedniej epoki, ale napawający optymizmem. Bardzo miłe skojarzenia. Widok lekko przysłonięty, chyba reklamą, ale to pozwalało na wytłumienie odgłosów ulicy. Polecam osobom które preferują powyższe sugestie.

Wskazówka dotycząca pokojów: Bez uwag. Pokój czysty, schludny bez drażniących zapachów.
  • Data pobytu: maj 2016, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
1  Dziękujemy, 628jerzyp
Zrecenzowano: 2 maja 2016

Hotel bardzo dobrze położony, oferuje dobre śniadanie, niestety standard pokoi, choć czystych, pozostawia wiele do życzenia. Stare meble, zleżałe materace, przedpotopowy telewizor, ciasnota. Miejsce dla zdecydowanie mało wymagających.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Dario T
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2016

Hotel w centrum, wszędzie blisko. Nocowałem przez uczestnictwo w Enea Spring Brake, więc już w ogóle czad.
Pokój był w miarę. Czysty... I to tyle. Firany nie pamiętały chyba ostatniego prania, zasłona prysznicowa musiała mieć urlop, bo nigdzie jej nie znaleźliśmy. Trzeba wziąć ze sobą przedłużacz lub trójnik, bo gniazdek elektrycznych jest tam jak na lekarstwo.
Jest za to telewizor, z kilkoma podstawowymi kanałami polskimi i niemieckimi.
W szafie nie znalazłem trupa, a zawsze na to liczę.
Obsługa, gdy zapytaliśmy o internet powiedziała, że nie wie jak pomóc i się rozłączyła. Za to minus.
Plus za śniadania.

• Data pobytu: kwiecień 2016, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Amoma.com
Dziękujemy, Robert W
Zrecenzowano: 9 lutego 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel w centrum Poznania. Pokoje skromne ale czyste i przyjemne. Na krótki pobyt idealne. Łazienki w pokojach wyremontowane, schludne a najważniejsze że czyste. Ręczniki zmieniane codziennie. Woda gazowana i niegazowana w pokoju za darmo. Śniadania bardzo smaczne, urozmaicone - na ciepło i na zimno. Obsługa miła i bardzo pomocna. Polecam.

Data pobytu: luty 2016, podróż służbowa
Dziękujemy, EwkaPa