Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Typowy hotel na wyjazd służbowy. Cena do jakości bardzo dobra. Lokalizacja w centrum- można załatwić wiele spraw. Udogodnieniem jest parking.
Dobre jedzenie- kolacja i śniadanie. Restaurację prowadzi ajent, ale w recepcji można wykupić voucher, a całość rozliczyć jednym rachunkiem.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, wojciechk96
Zrecenzowano: 3 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Choć z zewnątrz nie zachwyca to w środku mile zaskakuje. Jest idealny na krótki wypoczynek. Stylowo urządzony i przede wszystkim bardzo czyściutki. Polecam również pyszne i bardzo bogate śniadania. Na pewno jeszcze wrócimy

2  Dziękujemy, marikamj
Zrecenzowano: 28 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

+ czysto
+ recepcja po remoncie, a pokoje nie są, ale standard jest do zaakceptowania
+ miła obsługa
+ smaczne śniadanie w cenie

Myślę, że mogę tu wrócić. Pobyt wspominam ok, niestety bez ochów i achów.

Dziękujemy, basiunias
Zrecenzowano: 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Od początku... miłe Panie na recepcji choć meldunek zajął dłuższy czas, dość duże pokoje, z klasycznymi hotelowymi meblami mającymi swoje lata. W pokoju tv, herbata, kawa, woda, porządek choć widać ze sprzątane jest z grubsza (butelka po winie za biurkiem). Nieduża łazienka, ale wyposażona w suszarkę do włosów oraz przydatne gadżety higieniczne pierwszej potrzeby (szczoteczki do zębów). Niestety w pokoju czuć było mało przyjemny zapach (dawno palony tytoń). Całkiem smaczne śniadanie, urozmaicone, choć restauracja jest dość mała i ciasnawa. Ponoć w hotelu dostępna dla gości jest sauna co zdecydowanie działa na +, jednak nie miałem okazji skorzystać.

Dziękujemy, qube85
Zrecenzowano: 22 stycznia 2019

Z każdym rokiem hotel nabiera blasku. Jestem bardzo zadowolony z pobytu w hotelu Gromada w Poznaniu. Bywam w wielu hotelach tej klasy i mimo, że hotel nie jest najnowszy, to naprawdę jest bardzo schludny. Za każdym razem, gdy jestem, widzę dużo gości. Nie sztuka zapełnić nowy hotel, sztuką jest zapełnić hotel, który jest starszy i średniej klasy.

Termin pobytu: styczeń 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa