Warto zobaczyć

Bardzo ładny rynek, kojarzący mi się z rynkiem wrocławskim. Całość zdobi piękny renesansowy... Przeczytaj więcej

847grzegorzp
Kraków, Polska
Piękny zabytkowy rynek

Bijące się koziołki to obowiązkowy punkt na turystycznej mapie Poznania. Poza tym ciekawa... Przeczytaj więcej

zzzzzZzzzzZO
Kraków, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (2 552)

Zrecenzowano: 5 września 2019

O Poznańskim rynku powinno się pisać mnóstwo, jednak jest On bardzo niedoceniany poza Wielkopolską. Rynek robi niesamowite wrażenie swoim pięknem, a wspaniały klimat tylko dodaje uroku temu miejscu!

2  Dziękujemy, jansta_gool
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam przejść się na spacer w to romantyczne miejsce. Jeśli chce się poczuć klimat Starego Poznania, warto też zaznajomić się z historią i wyobrazić jak kiedyś mógł wyglądać rynek, kamieniczki, targ. Polecam też wstąpić na gorącą czekoladę przy rynku i posiedziec obserwując gwar miejsca.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, wilczycahoro
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce do którego wieczorem warto przyjść, ale i w dzień na „koziołki” również. Szkoda, że dwie restauracje w których byliśmy nie są w systemie, bo jednej za jedzenie by się dostało. W drugiej były tylko napoje, więc nic złego nie powiem „Pod Podniebieniem” można pochwalić.

Dziękujemy, Amal150309
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Ciekawe miejsce . Rynek podobny do rynku w Czechach. Sporo restauracyjek i można przejść się ciekawymi uliczkami dochodząc do niego.

Dziękujemy, Fidek
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Rynek poznański robi wrażenie. Spełnia taka funkcję jak przed wiekami. Dużo handlu, dużo ludzi trykające się koziołki na wieży

Dziękujemy, Cyryl D