Poznań
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam hotel Vivaldi jako miejsce do organizacji imprezy rodzinnej. Jedzenie było przepyszne, stoły ślicznie przybrane, przemiła obsługa.
Świetna organizacja, stały i bezproblemowy kontakt z kierownikiem sali, elastyczne podejście.

Było nam bardzo miło świętować w Vivaldim:)

Nasi goście, jak i my będziemy bardzo dobrze wspominać ten ważny dla nas dzień.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Anjanicka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vivaldi_Hotel, Kierownik recepcji, Vivaldi HotelOdpowiedź udzielona 5 czerwca 2019

Dzień Dobry,
Dziękuję bardzo za świetną ocenę Restauracji Cztery Pory Roku oraz wyróżnienie naszego Kierownika Restauracji. Bardzo się cieszę, że miło Państwo spędzili czas u nas i że czuła się Pani zaopiekowana przez nasz cały zespół F&B. Miło mi, że spełniliśmy Państwa oczekiwania.
Jeszcze raz dziękuję za wizytę w Hotelu Vivaldi****Poznań i zapraszamy ponownie.
Ukłony od całego zespołu, Magdalena G., Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 23 maja 2019

Wyjątkowo życzliwy personel i profesjonalna obsługa, wygodne i czyste pokoje. Świetne śniadania, każdy znajdzie coś dla siebie. Cisza, spokój, śpiew ptaków za oknem, dookoła park i spokojna okolica. Bardzo wygodna lokalizacja, starówka ok. 14 min. Spacerem. Będę z przyjemnością tu wracać

Termin pobytu: maj 2019
Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, olaklimczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Vivaldi_Hotel, Kierownik recepcji, Vivaldi HotelOdpowiedź udzielona 28 maja 2019

Dzień Dobry,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie opinii, która jest dla nas bardzo ważna.
Bardzo miło mi czytać, że wysoko ocenia Pan nasz Personel, komfort i czystość w pokoju oraz wyśmienite śniadania. Dziękuję również za docenienie naszej lokalizacji. Jesteśmy usytuowani w cichej dzielnicy blisko Starego Rynku. Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzi nas Pan ponownie.

Zrecenzowano: 2 kwietnia 2019

Polecam wszystko zgodne z oferta i bardzo dobre śniadania. Pokoje schludne, jest tv, klima wygodne łózka , ekspres czajnik itp - zatrzymałem się na jedną noc ale zero zastrzeżeń !!! Każdy wypocznie w tym hotelu, wszędzie blisko...3

Termin pobytu: marzec 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, Kamil S

Dzień Dobry Panie Kamilu,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie komentarza, który jest dla nas bardzo ważny.
Jest mi naprawdę miło czytać, że usługi świadczone w naszym hotelu zwiększyły komfort Pana pobytu.
Zapraszam ponownie wraz z całym zespołem, Magdalena G., Kierownik Recepcji

Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Przede wszystkim niezwykła kultura i wysoki poziom pracy całego personelu !
Harmonijny design, wszędzie schludnie.
Bardzo wygodne materace i przyjemna pościel.
Idealne rozwiązanie ogrzewania - pozwalające na uzyskanie komfortu wg własnych upodobań.
Ekspres do kawy - to dla mnie zawsze bardzo komfortowy element wyposażenia !
Niezwykłe śniadania : luksusowy wybór: np. pierś z kaczki, ostrygi, łosoś wędzony na zimno i na ciepło, miód wprost z plastra ! 5-6 ciepłych dań do wyboru ( jajecznica, sadzone jajka, frankfurterki, kiełbasa na gorąco, grilowane warzywa ) Bardzo dobre pieczywo, pięć rodzajów mleka, naturalne owoce i orzechy do musli
Jedyny minus - śniadaniowe dania degustacyjne ( łosoś, kaczka, szparagi) nie są uzupełniane - więc jeśli jesteś śpiochem, to przed 10.00 zastaniesz puste półmiski... - lecz absolutnie nie wyjdziesz głodny !!!
Ogólne wrażenie 5/5 i niezwykle udany pobyt !!!

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Joanna P

Szanowna Pani Joanno,
dziękuję za wybór naszego hotelu oraz pozostawienie komentarza. Jestem zaszczycona Pani opinią na temat Hotelu Vivaldi****Poznań. Wszystko co robimy, robimy z myślą o naszych Gościach i cieszę się, że spełniliśmy Pani oczekiwania.

Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Wydaje mi się, że kilka poniższych recenzji dotyczy innego obiektu. Hotel położony w spokojnej okolicy. Standard prawdziwych 4 gwiazdek. Wszystko czyste, pachnące i bardzo nowoczesne. Warunki to połowa sukcesu. Obsługa zapracowała na drugie 50%. Przemili i pomocni, w każdej sytuacji. No i wyrozumiali :) Na pewno tutaj wrócę i wszystkim polecam.

Termin pobytu: luty 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, nawrot1

Dzień Dobry,
Ja i Pracownicy dziękujemy za Państwa miłą recenzję. Zapraszamy ponownie do Hotelu Vivaldi****Poznań na dłuższy pobyt. Będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzicie nas Państwo ponownie.