Jak zwykle hotel mnie nie zawiódł, wyremontowane pokoje, zadbany ogród, smaczna kuchnia i doskonała obsługa powoduje, że chce się tam wracać. Hotel usytuowany jest na uboczu miasta, z dała od wielkomiejskiego zgiełku, w okół piękny park i zbiornik wodny Malta, tusz obok hotelu znajdują się Termy Maltańskie gdzie z powodzeniem można zrelaksować się w saunie bądź aquaparku. Pokecam

Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 11 września 2019

Hotel przyjemny z dobrym dojazdem do centrum miasta komunikacją miejską, blisko atrakcji związanych z rekreacją.Polecam na rodzinny wypad do Poznania. Szczególnie miła obsługa,dobre śniadania. Pokoje lekko do odświeżenia ale rodzina 2+2 w pakiecie za 199 to wynagradza wszelkie niedoskonałości.

Dziękujemy, Voyage40247041585
Zrecenzowano: 5 września 2019

Skorzystałem z pobytu weekendowego pod koniec wakacji. Obsługa bardzo miła i uczynna - mogłem nawet przechować kilka rowerów, które wziąłem z uwagi na okolicę z wieloma atrakcjami. Nie było również problemu z dostawką - wszystko czekało na mój przyjazd już gotowe. Wysoko oceniam ratownika na hotelowym basenie, który czuwał z dużym zaangażowaniem. A ogólnie, jak to Novotel, przyzwoity standard. No i duży plus za to, że obiekt jest przyjazny dzieciom, co widać po ich liczbie - wielu gości przyjeżdża tu ze swoimi pociechami.

Dziękujemy, Michał D
Zrecenzowano: 1 września 2019

Na plus: dobre śniadania, dobra kawa, zniżka do Aquaparku, wygodne łóżka, miła obsługa, blisko do zoo, nad Maltę i do Aquaparku. Na minus: goście hotelowi imprezujący do 1:30 w nocy przy hotelowym basenie (nie bierzcie pokoju z oknem na basen), niesamowicie brudna wykładzina i dziwne rozwiązanie z toaletą - ubikacja bez umywalki w osobnym pomieszczeniu przy łazience.

Dziękujemy, Ponury74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Novotel_Poznan_Malta, Rooms Division Manager, Novotel Poznan MaltaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami wrażeniami po ostatnim pobycie w hotelu Novotel Poznan Malta.
Cieszymy się, że nasz serwis sprostał Państwa wymaganiom. Jest nam bardzo miło, iż produkt hotelowy oceniony został wysoko. Dziękujemy również za pozostałe komentarze - z pewnością je przeanalizujemy i podejmiemy odpowiedni kroki by zminimalizować niedogodności dla kolejnych naszych Gości.
Pozdrawiam serdecznie,
Kierownik ds. Hotelowych
Łukasz Krzysztanowski

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To był trzeci pobyt w tym hotelu , tym razem powrót po 4 latach . Byłam zaskoczona na plus , pokoje odświeżone z klimatyzacja , a na ścianach malunki z Minecrafta, nie muszę pisać o frajdzie mojego 8 letniego syna . Śniadania Bardzo dobre , jedyny minus - Nie były uzupelniane na bieżąco i dla śpiochów mogło zabraknąć . Położenie wspaniałe, niecałe 5 min na piechotę do Term maltańskich. Polecam z czystym sercem, Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy

Dziękujemy, Joanna G