Zrecenzowano: 5 września 2019

Skorzystałem z pobytu weekendowego pod koniec wakacji. Obsługa bardzo miła i uczynna - mogłem nawet przechować kilka rowerów, które wziąłem z uwagi na okolicę z wieloma atrakcjami. Nie było również problemu z dostawką - wszystko czekało na mój przyjazd już gotowe. Wysoko oceniam ratownika na hotelowym basenie, który czuwał z dużym zaangażowaniem. A ogólnie, jak to Novotel, przyzwoity standard. No i duży plus za to, że obiekt jest przyjazny dzieciom, co widać po ich liczbie - wielu gości przyjeżdża tu ze swoimi pociechami.

Dziękujemy, Michał D
Zrecenzowano: 1 września 2019

Na plus: dobre śniadania, dobra kawa, zniżka do Aquaparku, wygodne łóżka, miła obsługa, blisko do zoo, nad Maltę i do Aquaparku. Na minus: goście hotelowi imprezujący do 1:30 w nocy przy hotelowym basenie (nie bierzcie pokoju z oknem na basen), niesamowicie brudna wykładzina i dziwne rozwiązanie z toaletą - ubikacja bez umywalki w osobnym pomieszczeniu przy łazience.

Dziękujemy, Ponury74
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Novotel_Poznan_Malta, Rooms Division Manager, Novotel Poznan MaltaOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Szanowni Państwo,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami wrażeniami po ostatnim pobycie w hotelu Novotel Poznan Malta.
Cieszymy się, że nasz serwis sprostał Państwa wymaganiom. Jest nam bardzo miło, iż produkt hotelowy oceniony został wysoko. Dziękujemy również za pozostałe komentarze - z pewnością je przeanalizujemy i podejmiemy odpowiedni kroki by zminimalizować niedogodności dla kolejnych naszych Gości.
Pozdrawiam serdecznie,
Kierownik ds. Hotelowych
Łukasz Krzysztanowski

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To był trzeci pobyt w tym hotelu , tym razem powrót po 4 latach . Byłam zaskoczona na plus , pokoje odświeżone z klimatyzacja , a na ścianach malunki z Minecrafta, nie muszę pisać o frajdzie mojego 8 letniego syna . Śniadania Bardzo dobre , jedyny minus - Nie były uzupelniane na bieżąco i dla śpiochów mogło zabraknąć . Położenie wspaniałe, niecałe 5 min na piechotę do Term maltańskich. Polecam z czystym sercem, Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jest to mój kolejny pobyt w tym hotelu. Każdy wspominam bardzo miło. Bliska odległość od Term Maltańskich.Miła obsługa. Basen zewnętrzny z ratownikiem. Jedyny minus to drogi parking. Myślę, że dla gości hotelowych powinny być niższe stawki.

Dziękujemy, kiriamia
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Awaria wody niezależna od Hotelu. Jednak mam wrażenie, że hotel sobie z tym nie poradził. Poprosiliśmy o miskę z wodą lub samą miskę nie otrzymaliśmy.
Wg mnie jednak gorszą sytuacją było brak możliwości rozliczenia zakupów w barze na pokój. Już dawno nie spotkałem się z takim podejściem.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, chycio