Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To był trzeci pobyt w tym hotelu , tym razem powrót po 4 latach . Byłam zaskoczona na plus , pokoje odświeżone z klimatyzacja , a na ścianach malunki z Minecrafta, nie muszę pisać o frajdzie mojego 8 letniego syna . Śniadania Bardzo dobre , jedyny minus - Nie były uzupelniane na bieżąco i dla śpiochów mogło zabraknąć . Położenie wspaniałe, niecałe 5 min na piechotę do Term maltańskich. Polecam z czystym sercem, Na pewno jeszcze nie raz tam wrócimy

Dziękujemy, Joanna G
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019

Jest to mój kolejny pobyt w tym hotelu. Każdy wspominam bardzo miło. Bliska odległość od Term Maltańskich.Miła obsługa. Basen zewnętrzny z ratownikiem. Jedyny minus to drogi parking. Myślę, że dla gości hotelowych powinny być niższe stawki.

Dziękujemy, kiriamia
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Awaria wody niezależna od Hotelu. Jednak mam wrażenie, że hotel sobie z tym nie poradził. Poprosiliśmy o miskę z wodą lub samą miskę nie otrzymaliśmy.
Wg mnie jednak gorszą sytuacją było brak możliwości rozliczenia zakupów w barze na pokój. Już dawno nie spotkałem się z takim podejściem.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, chycio
Zrecenzowano: 11 lipca 2019

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony jakością Hotelu Novotel Poznań Malta. Wnętrze pokoi zostały odświeżone. Doposażono je również w klimatyzację. W całych hotelu bardzo czysto. Obsługa hotelu urocza i w pełni profesjonalna. Zawsze witany byłem szczerym uśmiechem. Przed przyjazdem zostałem poinformowany o zmianach tras linii tramwajowych kursujących do hotelu w związku z remontem torowisk. W pokoju na gości czekał wspaniały powitalny poczęstunek w postaci lokalnych świętomarcińskich mini rogalików, które w 100% oddają klimat tego miasta.

Dziękujemy, michalkobus1c
Zrecenzowano: 10 lipca 2019

Świetny hotel na podróż służbową, jak i wypoczynek w gronie rodziny czy przyłaciół. Położony bezpośrednio przy Termach Maltańskich i terenach rekreacyjnych na Malcie. Dodatkowy atut, to zniżki to Term. Pokoje czyste, dobrze sprzątane. Śniadania obfite i smaczne. Trochę trzeba przyinwestować tylko w wykładzinę przy schodach ;) Basen w ogrodzie hotelowym to duży plus.

• Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, krzysztofo111