Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Rezerwacja przez aplikację dosłownie na 10 minut przed przyjazdem do hotelu – żadnego problemu z zameldowaniem. Pokój executive na 15 piętrze, po remoncie, bardzo ładny i funkcjonalny (wiele się zmieniło w Novotelu od mojej ostatniej wizyty!).
Pokój jest cichy, cichy nawiew i klimatyzacja, co jest ogromną zaletą. Zaskakuje natomiast brak room service – do pokoju można zamówić tylko śniadanie. Samo śniadanie lekko rozczarowuje, głównie przez bałagan w restauracji i słabe uzupełnianie potrwa (ach, ci niemieccy turyści…).
Nie wszystko w hotelu działa, jak należy – mimo wywieszki od godz. 8 rano „proszę posprzątać”, zastałem Panią sprzątającą w pokoju o godz. 16, gdy wracałem z całodziennego szkolenia. To nie powinno tak wyglądać. Drugi problem to karta do pokoju, która w jeden dzień potrafiła dwa razy się rozkodować. A że po wejściu do windy z niedziałającą kartą ta i tak rusza, to można sobie pojeździć po piętrach…
Wymeldowanie wyglądało … dziwnie: stojąc w kolejce zostałem zagadnięty przez Pana z tabletem; nie bardzo wiem, jak ten człowiek chciał by mi pomóc, przecież faktury by mi nie wystawił. Koniec końców, doczekałem się na swoją kolej przy recepcji.
I najważniejsze na koniec – do hotelu trafiłem, kiedy okazało się, że zarezerwowany pokój w Sheratonie jest tak głośny z powodu specyficznie działającej wentylacji, że nie sposób w nim spać. Szybka decyzja i rezerwacja pokoju w Novotelu. Decyzja trafna, bo dwie noce z rzędu w pokoju było cicho i wygodnie. Mimo kilku uwag zmiana hotelu to była dobra decyzja.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, PawelL
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Novotel Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 3 września 2019

Panie Pawle!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za Pana komentarz i cieszymy się, że zdecydował się Pan odwiedzić właśnie Novotel Poznań Centrum.

Przepraszamy za drobne niedogodności jakie Pana spotkały niemniej jednak widzimy, że jest Pan zadowolony z pobytu co bardzo nas cieszy. Liczymy na to, że zabrał Pan z naszego Hotelu same miłe wspomnienia i odwiedzi nas ponownie podczas kolejnej wizyty w Poznaniu. Z przyjemnością Pana powitamy! :)

Do zobaczenia i miłego dnia :)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Uwielbiam wracać do hotelu Novotel Centrum w Poznaniu ponieważ jest dużo stałej załogi i dzięki nim czuję się jak w domu.Recepcja wita nas profesjonalnie i serdecznie :) Szczególnie Pani Lidka ,Pan Rysiu i Pan Geniu zawsze tak nas ugoszczą że życie staje się piękne pomimo że zawsze jestem w hotelu służbowo.Pyszne śniadania, ogromny wybór. Przyjeżdżam do hotelu Novotel od lat ponieważ mam kartę platinum jestem bardzo wymagającym gościem i zwracam uwagę na szczegóły. Pracownicy tego hotelu są wzorem dla innych hoteli.Oceniam hotel na 6 brawo!!!

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, andrzej_masakraeu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Novotel Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 26 sierpnia 2019

Drogi andrzej_masakraeu!

Jesteśmy niezwykle wdzięczni i wzruszeni Pana komentarzem! :) Bardzo dziękujemy za docenienie naszej załogi :) Cieszymy się, że nasze codzienne wysiłki znajdują odzwierciedlenie w Pańskiej satysfakcji. Mamy nadzieję, że traktuje Pan nasz Hotel jak swój dom w Sercu Wielkopolski i odwiedzi nas ponownie już wkrótce :) Do zobaczenia w gronie przyjaciół w Novotel Poznań Centrum i miłego dnia :)

Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wyjazd biznesowy , szkolenie firmowe , bardzo przyjemny hotel , czysto i elegancko , przyjęcie firmowe zorganizowane celująco. Bardzo dobre śniadania , lobby wpisujące się w klimat całego obiektu . Jestem zadowolony z pobytu .

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, pawel_top_chef
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych, Novotel Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Drogi pawel_top_chef!

Cieszymy się z udanego pobytu w Novotel Poznań Centrum ! Bardzo dziękujemy za wysoką ocenę oraz miły komentarz. Każda opinia jest dla nas ważna, a tak pozytywna stanowi motywację dla całego naszego zespołu :) Mamy nadzieję, że odwiedzisz nas ponownie już wkrótce! :) Do zobaczenia i miłego dnia! :)

Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Nowe wnętrze, zadbane. Czysto.
Ładnie urządzony hall i bar.
Śniadania dobre, niezbyt zróżnicowane, brak potraw na zamówienie, można sobie zrobić soki z warzyw i owoców.
Dość zawiły wyjazd z parkingu (75 pln za dobę),

Dziękujemy, MichalJ869
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: olgazadlo, Specjalista ds. organizacyjnych , Novotel Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 31 lipca 2019

Drogi MichalJ869,

Bardzo dziękujemy za ocenę i komentarz. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważna. Cieszymy się z udanego pobytu i jednocześnie pilnie odnotujemy Twoje uwagi dotyczące parkingu oraz śniadań. Niemniej jednak mamy nadzieję, że zabrałeś ze sobą same miłe wspomnienia i odwiedzisz nas ponownie już niebawem :) Do zobaczenia i miłego dnia ! :)

Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Hotel dobrze zlokalizowany, blisko do centrum. Zameldowanie sprawnie, pani na recepcji bardzo uprzejma i życzliwa. Pokoje dobrze wyciszone, z otwierającymi się oknami co jest ogromnym plusem. Klimatyzacja działa dobrze. Średnio posprzątane, pokój nieprzygotowany, śmieci po poprzednich gościach na wykładzinie. To co ma być plusem a okazało się porażką: bezpłatne soft drinki z mini baru. Nikt z personelu nie wie do końca co konkretnie jest płatne a co bezpłatne, czy np. oshee to napój orzeźwiający czy witaminowy czyli płatny. Soki były chyba bezpłatne ale ich nie było w mini barze od początku do końca mojego pobytu - nikt go nie uzupełnił po poprzednich gościach. Na drugi dzień nadal nie był uzupełniony nawet o wodę która chyba jest w standardowym wyposażeniu pokoju? Zgłaszałam moje uwagi kilkakrotnie - pokojowa doniosła mi dwie wody ale nikt przez dwa dni nie uzupełnił reszty napojów. Każda osoba z personelu mnie przepraszała i przepraszała a sprawy nie dało się załatwić. Może wystarczy codzienne sprawdzenie przez osoby nadzorujące uzupełnienia barku i kartka ze spisem bezpłatnych napojów a wszystko będzie jasne. Żenujący jest dla mnie także fakt, ze w pokoju na stoliku znalazłam opakowanie wiśni w czekoladzie, prawdopodobnie prezent dla gości. Prawdopodobnie - bo ani uprzejmościowej kartki jak w innych hotelach a pani na recepcji znowu nic nie wie być może płatne ale raczej bezpłatne. Jako posiadacz platynowej karty poczułam się trochę dziwnie, zostawiam to bez dalszego komentarza.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Accorhotels.com
Dziękujemy, Passenger50506434056
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NovotelPoznanCentrum, Manager, Novotel Poznan CentrumOdpowiedź udzielona 6 lipca 2019

Szanowna Pani,

Dziękujemy za skorzystanie z usług Novotel Poznan Centrum oraz podzielenie się z nami Pani opinią z ostatniego pobytu. Bardzo mi przykro mi, że nie we wszystkich obszarach udało nam się spełnić Pani oczekiwania w zakresie komfortowego pobytu za co najmocniej Panią przepraszam.

Pragnę Panią zapewnić, że satysfakcja naszych gości, to nasz najwyższy priorytet w codziennej pracy, a Pani opinia, to cenne źródło informacji w codziennym procesie doskonalenia jakości naszego serwisu oraz oferowanych usług. Jako Kierownik ds. Hotelowych i osoba odpowiedzialna za pokoje osobiście się poczuwam do tego, aby przyjrzeć się sprawie, by doprecyzować wszystkie kwestie przez Panią poruszone i uprawnić to co nie zadziałało. Byłabym bardzo wdzięczna, gdyby skontaktowała się Pani ze mną bezpośrednio na mój adres mailowy H3376-HK@accor.com, by doprecyzować numer pokoju i datę pobytu w naszym hotelu.

Raz jeszcze przepraszam Panią za powstałą sytuację i mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję gościć Panią ponownie, by móc zrehabilitować się i zatrzeć niemiłe wrażenie.
Chętnie spotkam się z Panią podczas kolejnego pobytu w naszym hotelu, jeśli tylko będzie miała miała chwilę wolnego czasu.

Z wyrazami szacunku,

Monika Gruszka