Przyjemna rekreacja

Fajne miejsce na mapie Poznania. Spacer, rolki, rower, bieganie, saneczki. Idealne na rekreację w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
martinpn
Poznań, Polska
Miejsce aktywnego wypoczynku.

Dla aktywnych i lubiących spacery. Jedna pętla wokół jeziora to 6 km. Nad jeziorem bardzo duży... Przeczytaj więcej

zofiae2017
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobrze spędzony czas na relaksie i wyrwanie sie z zatloczonego rynku. Może nie ma za dużo atrakcji ale na jeziorze znajduke sie duza fontanna

Dziękujemy, alejaktaktonie
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne miejsce na spędzenie wolnego czasu. Dużo atrakcji, zarówno dla małych, jak i dużych. Można wybrać się na spacer, na rolki czy na rower, minusem jest tu jednak to, że niektórzy rowerzyści czy rolkarze nie zachowują należytej ostrożności i pędzą przed siebie, niezważając na pozostałych... Mimo wszystko miejsce warte odwiedzenia

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, mab902019
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super zagospodarowany teren..wielki plus dla zarządcy... Maly zbiornik wodny nieopodal miasta zapewnia duże astra atrakcje dla małych i duzych

Dziękujemy, Curious13716182728
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce pełne atrakcji. Byłam z 5cio letnim, był zachwycony. Piękne widoki. Zdecydowanie polecam na całodniowy wypad.

Dziękujemy, 325ewelinak
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jezioro z auta wygląda pięknie. Podjechaliśmy pod wyciąg. Tam jest sporo atrakcji dla dzieci ale dorośli też się zabawią. My wybraliśmy saneczki i tzw. Łańcuchówę. Do tego regaty na jeziorze, widok na Aquapark, pogoda super. Tylko pozazdrościć. Warto przyjechać z dziećmi w to miejsce

1  Dziękujemy, kacper_plaza